Zegarownia.pl

Zegarownia.pl

Opinie o Zegarownia.pl

J

Opinie warto sprawdzić pod "57concepts" zegarownia to tylko podmarka tak jak fabryka zegarków. Może ktoś się nie natnie.

jp
@J 11.08.2017 13:36

a na co się naciełaś / naciołeś?

J
@jp 26.09.2018 15:54

nadgodziny, beznadziejne zarobki (2000 zł w warszawie!), pozornie spoko atmosfera ale jak tylko jest jakiś problem to jest szczucie. zresztą wystarczy zobaczyć ich ogłoszenia i rotację jaka panuje w firmie.

Zostaw opinię o Zegarownia.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zegarownia.pl