Zegarownia.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

MK
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

- aktualnie od 1 dnia pracy jest UP ze stawką 2500 zł netto, do tego jest premia msc i roczna - praca od 8 do 16 + co 3-4 sobota - nadgodziny są tylko i wyłącznie w dni kiedy wpada więcej zamówień, czyli np w poniedziałki lub po jakich świętach, po za tym cały zespół wychodzi po 16, dodatkowo wszystkie nadgodziny są PŁATNE w 100%, co nie należy do standardów w innych firmach - część zespołu pracuje już po 3-5 lat, częste ogłoszenia wynikają z faktu, że firma cały czas rośnie pracuje tutaj 8 msc i polecam

Tak1Nie
 Opinia

Opinie warto sprawdzić pod "57concepts" zegarownia to tylko podmarka tak jak fabryka zegarków. Może ktoś się nie natnie.

Tak23Nie1

jp
@J 11.08.2017 13:36

a na co się naciełaś / naciołeś?

@jp 26.09.2018 15:54

nadgodziny, beznadziejne zarobki (2000 zł w warszawie!), pozornie spoko atmosfera ale jak tylko jest jakiś problem to jest szczucie. zresztą wystarczy zobaczyć ich ogłoszenia i rotację jaka panuje w firmie.

Emilia
@J 10.10.2018 14:45

Czy ta kwota wynagrodzenia, którą podajesz, to górna granica tego, co proponuje firma? Napisz jeszcze proszę, czy to kwota netto czy brutto. A czy Ty długo pracowałeś w Zegarownia.pl? Jeśli możesz, to napisz proszę jeszcze, na jaką umowę można liczyć w tej firmie - czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę.

@Emilia 10.01.2019 21:15

Pewnie sporo się zmieniło ale: 1) zarobki pewnie poszły w górę, z tego co wiem 2500 zł na rękę 2) umowa o pracę jak sobie wywalczysz 3) wymuszanie nadgodzin nadal aktualne, wiem to od ludzi którzy cały czas tam pracują

Zostaw opinię o Zegarownia.pl - Warszawa