PMT Poznań

Bytom

Opinie o PMT Poznań

Evito

Witam,cóż z agencją PMT współpracuję już od 4 lat...raz bardziej, raz mniej...przez te 4 lata ogólnie dużo się pozmieniało. Agencja ma mniej zleceń obecnie niż wcześniej...no i dyrektor regionu czasem świruje..ale na szczęście jest super koordynator, dzięki któremu chce się pracować. Plusy- fajna atmosfera,a od momentu wprowadzenia platformy learn up terminowe wypłaty, wszystko zostało uproszczone. Minusy- przeważnie umowa-zlecenie, słabe stawki godzinowe, udziwnienia, typu coraz to bardziej szczegółowe raporty, ankiety itp.

Zostaw opinię o PMT Poznań - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMT Poznań