Opinie o AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AGRINAVIA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Halina Nowy wpis

Widzę po opiniach że chwalicie sobie atmosferę w zespole. Mam nadzieję ze nic się nie zmieniło? Czy szefostwo docenia was dobrymi premiami itp? Czy poza tym macie jakieś szkolenia albo możliwość awansu? Zespół jest stały czy zdarzają się wam od czasu do czasu rekrutacje?

pracownik Nowy wpis
@Halina

Nadal jest dobrze :) Struktura jest płaska, więc trudno o awans, tym bardziej, że jest tylko kilku pracowników w Polsce. Szkolenia wg. potrzeb, zespół stały.

pracownik Nowy wpis

Warunki dobre, sprzęt na wysokim poziomie, komunikacja bardzo dobra, jasne zasady współpracy. Produkty rozwijane. Atmosfera bardzo przyjemna - jasna komunikacja. Pełne zaufanie do pracownika.

Asia Nowy wpis

Ciekawy jestem jak to wyglada u pracowników, zadowoleni z pracy w firmie?

Klient

a mi się podoba. dużo aktualizacji, rozwijają program. serwis bardzo, bardzo dobrze.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
klient

AGRINAVIA POLSKA SP Z O O, ul. Dr A. Schmidta 1, 86-031 Żołędowo ,czyli słynne HaGe Polska. Oprogramowanie mierna amatorka, taki przebudowany Excel, mapy nieczytelne ,ciężkie w codziennej obsłudze, wersja na telefon zbędna. Obsługa, serwis nie polecam, jak się okazuje dwóch ludzi na Polskę - firma krzak, a reszta z po duńsku lub angielsku gadają. Wywalone pieniądze w błoto za namową przedstawiciela.

admin

Jak wyglądają warunki pracy w firmie AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. ? Czy współpraca między pracownikami układa się dobrze? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AGRINAVIA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AGRINAVIA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGRINAVIA Polska Sp. z o.o.?

AGRINAVIA Polska Sp. z o.o.