Magna Automotiv

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Magna Automotiv

Zgadzam się z wypowiedzią przedmówczyni 'takasobieja'

pracownik MAP

A kto to jest MT? Pracuję w tej firmie i nie wiem o kim piszecie. Dużo mówi się ,,dobrego" o kierowniczce z działu personalnego ale nie wiem jak się nazywa. Czy tu chodzi o nią? Już jej współczuę jeżeli opinia która krąży w Magnie o personalnej dotyczy MT. Nigdy nie musiałem załatwiać swoich spraw w dziale personalnym, od pewnego czasu. Odbieram tylko swoje paski i uciekam z tego pokoju, bo atmosfera jest lodowata. [usunięte przez administratora] (osoba kompetentna), któta zawsze życzliwie załatwiała nasze sprawy jest zastawiona biurkami. Nie wiem czy mam siłę i odwagę dotrzeć do jej biurka jeżeli mam zaptytanie w swojej sptawie. Szkoda że już nie pracuje [usunięte przez administratora], ona zawsze nam pomagała

Zostaw opinię o Magna Automotiv - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna Automotiv