"IGLOTECHNIK" Gniewczyński, Łukowiak Sp.j.

Zielona góra

Opinie o "IGLOTECHNIK" Gniewczyński, Łukowiak Sp.j.

Maryś

Miałem przyjemność zebrać wiele doświadczeń, praktyk oraz szkoleń pod okiem specjalistów. Wszelkie potrzeby do pracy jak np nowe środki transportu , ubiór robotniczy , sprzęt oraz narzędzia specjalistyczne , są zapewnione. Polecam , jedną z najbardziej rzetelnych firm na Lubuskim terenie. Pzdr M.M

Kajetan

Pracowałem w tej firmie parę ładnych lat. Do tej pory wypłata na raty, kondycja finansowa firmy nie pewna, odejścia pracowników to już norma.

Zostaw opinię o "IGLOTECHNIK" Gniewczyński, Łukowiak Sp.j. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "IGLOTECHNIK" Gniewczyński, Łukowiak Sp.j.