Winchester Growers,

Opinie o Winchester Growers,

Filtruj opinie po kryteriach:

Zofia
 Opinia

@Moo a od jakiego stanowiska zacząłeś przygodę z tą firmą? Czy trudno było się dostać, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników? @rafał podziel się swoją wiedzą na temat rzeczy jakie trzeba ze sobą zabrać. Może masz informacje na temat aktualnych ofert pracy w Winchester Growers?

Opinia

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Winchester Growers,? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Moo
 Opinia

Winchester Growers, to dobra firma jeśli chce się zacząć prace na poważnie, generalnie jest to jakiś fajny przerywnik od szarego życia, ja uważam, że naprawdę warto

rafał
 Opinia

witam mam jechać w styczniu możesz napisać mi coś o tej firmie i co muszę zabrać ze sobą pozdrawiam

Domcia
 Opinia

Pracowalam tak krotko,ale nie podobalo mi sie,chodzi glownie o atmosfere.Jak sie zachowuja ludzie.I za duzo jest tam portugalcow

Zostaw opinię o Winchester Growers, - Pinchbeck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winchester Growers,

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie