JARZYNKA

Opinie o JARZYNKA

bigos

a ja się nie zgodzę @Lokator. Chyba każda kobieta, która się tutaj zatrudnia ma świadomość ciężkości i trudności tej pracy. Nikt nikogo nie zmusza. Zresztą ciężko za pracowników innych się wypowiadać.

Lokator

Nikt nie mowi ze on jest zly tylko mogl by cos pomyslec zeby im bylo troche lzej.Poprostu nie ladnie to wyglada jak kobieta dzwiga ciezary .

Lokator

Dajcie spokoj wstyd jeszcze im homonta pozakladac i w pole poslac to sa kobiety a nie woly robocze .Dzwigaja ciezkie klatki a o smieciach nie wspomne Obserwuje to bardzo czesto bo robie tam zakupy.Do wlasciciela panie kochany wez pan cos z tym zrob moze warto im jakos pomoc.

Mieszkaniec

mieszkam na kabatach i widze codziennie rano jak te biedne dziewczyny dzwigaja ciezary ,szkoda mi ich pozdrawiam

a co mi tam

NIE POLECAM!!!! Nierówne traktowanie, wazeliniarstwo,dwulicowosc, na każdym kroku szefostwo okaże ci swój nie szacunek i to jaką łaskę ci robią źe masz zaszczyt dzwigac jak chłop za tak wygórowana pensje. Pracowników mają za nic....

Zostaw opinię o JARZYNKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JARZYNKA