lewiatan

Sosnowiec

Opinie o lewiatan

...

tak, pytania na rozmowie w stylu: czy zamierzam w najbliższej przyszłości zmienic stan??bp panna to zle? a nic konkretów człowiek sie nie dowie:/ Dziwnie- ktoś przeprowadza rozmowy o prace.Widać,że ktoś nie ma zielonego pojęcia... Wyszłam i niczego konkretnego nie dowiedziałam się, nie mialam mozliwosci zapytania.Wypytała sie mnie,miny strzelała i na koniec "to wszystko"yyyyy nikt mną nie zainteresował sie.Nawet na przywitanie nie podała ręki,musiałam ja pierwsza a na koniec tez jej wstac sie nie chciało. Eh:/Tak to jest ludzie mają kase,władzę,ale za grosz kultury!!!Przykre.

Zostaw opinię o lewiatan - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lewiatan