Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

Szczecin

Opinie o Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

ola

Kto się zajmuje utrzymaniem zieleni w Szczecinie? Jeśli jest to Zakład usług komunalnych, to to w jaki sposób kosi się trawe na orzeszkowej, pas zieleni przy torowisku, to skandal! Dziś facet jezdził jakimś traktorkiem, trawe zdzierał a nie kosił, pozostawił kupe nieskoszonej powierzchni. Z trawy zrobiuły się zarośla. Fakt, że częśc tego zielonego pasa zajmuje społka która usprawnia kanalizacje, ale pozostała częśc powinna być utrzymana w takim porządku jak była wcześniej. Jednym słowem jest totalny syf!

Zostaw opinię o Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie