Eurovia Polska S.A. Oddział Szczecin

Kobierzyce

Opinie o Eurovia Polska S.A. Oddział Szczecin

gość

Na temat kadry kierowniczej to szkoda gadać tylko drzeć ryja potrafią w szczególności pan Szymon P. Pan dyrektor Paweł K. kiedyś ok gościu teraz też w piórka obrósł . Nie polecam tego oddziału

piogj

Atmosfera akurat jest tutaj dobra, nawet z kierownikiem się dogadasz

WOLNY

JEZELI CHODZI O SZCZECIN TO TO CO UWAZA SIE W TEJ FIRMIE ZA KIEROWNIKOW I INZYNIEROW MOSCI PANOW NIEUDACZNIKOW ZUPELNYCH JEST TO JEDEN WIELKI SMIECH TACY LUDZIE TO POWINNI ROBIC KARIERE GDZIES W ETIOPI CZY INNYCH PODOBNIE ROZWINIENTYCH KRAJACH ICH WIEDZA I UMIEJETNOSC GOSPODAROWANIA ZASOBAMI LUDZKIMI NIE MIESCI SIE W ZADNEJ ZIEMSKIEJ SKALI SZKODA TYLKO ZE W TYM KRAJU PRODUKUJE SIE INZYNIEROW W TAKIM TEMPIE JAK W CHINACH MIARKI DO MIERZENIA

Zostaw opinię o Eurovia Polska S.A. Oddział Szczecin - Kobierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurovia Polska S.A. Oddział Szczecin