Piekarstwo - Wyrób i Sprzedaż M.Grabowski & Sz. Grabowska

Skoczów

Opinie o Piekarstwo - Wyrób i Sprzedaż M.Grabowski & Sz. Grabowska

zibi

Pomagałem czasami w tej piekarni gdyż właściciele byli moimi znajomymi i wiem że robią bardzo dobre pieczywo i to bez chemi i ulepszaczy. To ludzie którzy nie walczą o pieniądz za wszelką cene tylko wkładają serce w to co robią.Bardzo lubię ich wyroby ale z racji tego że mieszkam dalko nie mogę niestety już się w nie zaopatrywać ale bardzo polecam osobom z okolic skoczowa . Zwłaszcza bółeczki serowe

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Piekarstwo - Wyrób i Sprzedaż M.Grabowski & Sz. Grabowska - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarstwo - Wyrób i Sprzedaż M.Grabowski & Sz. Grabowska