Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons

Wilcze Błota Kościerskie

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons

kierowca

nie polecam tej firmy pracowałem tam jako kierowca jazda na 2 kartach praca na akort kasa szalu nie ma 0,40 groszy za km na podwojnej placi 28gr także zenada zero logistyki nie polecam wazna kwestia odbieranie gotówki od klijentow dużej gotowki

mark
@kierowca 08.04.2016 18:11

z tym odbieranie to tragedia jak bynie mogli przesylac na przelew

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons - Wilcze Błota Kościerskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons