Opinie o Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons w Wilcze Błota Kościerskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons w Wilcze Błota Kościerskie

kierowca

nie polecam tej firmy pracowałem tam jako kierowca jazda na 2 kartach praca na akort kasa szalu nie ma (usunięte przez administratora) groszy za km na podwojnej placi(usunięte przez administratora) także zenada zero logistyki nie polecam (usunięte przez administratora)

mark
@kierowca

z tym odbieranie to tragedia jak bynie mogli przesylac na przelew

Prawda to Nowy wpis
@kierowca

Odbieranie gotówki od klientów i przewóz przez granice (znacznie więcej niż 10000€), ubój prowadzony w inny dzień niż jest w dokumentach. Jazda na 2 karty albo na trybie „OUT”, bo wiadomo od przyjazdu na bazę zaczyna się liczyć czas odpoczynku????????. Brak szacunku do pracowników. Zero poczucia odpowiedzialności za własne błędy, zawsze winny jest ktoś. Właściciel bezczelny, niemiły i arogancki. Bez podstaw poprawnej polszczyzny… jakby to było możliwe to ósemka, mówiłby przez „U”. Udaje zapracowanego ale tak naprawdę to tylko zmęczenie fizyczne, bo nie robi nic poza fizyczną(fakt ciężką ale nie wymagającą specjalnego przygotowania) pracą. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi i samodzielnie podejmować decyzji związanych z jego pracownikami. Mózgiem całej firmy jest zupełnie inna osoba bez której ta firma upadłaby w 48h(albo i szybciej). Gdy tylko pojawia się kontrola z weterynarii cała firma w panice czy aby na pewno wszytko jest w papierach ok. W razie zwrócenia uwagi na pewne nieprawidłowości, natychmiastowa reprymenda i komentarz: że ręką, która jeść daje, steruje głowa która niezwykła się mylić . Smutne to ale cóż. Tylko od nas, pracowników, zależy to do sukcesów którego człowieka dokładamy cegiełkę w postaci naszej ciężkiej pracy. Tu tej cegiełki dokładać jest nie warto. Cegiełka ta prędzej czy później spadnie na naszą głowę. Większość pracownik zatrudnionych na najniższa krajową plus czasem coś w kopercie. Jak tak ma wyglądać rynkowa wolność i uczciwa konkurencja to ja już wole gospodarkę centralnie sterowaną, bo tam przyjemniej nikt nie miał wątpliwości, że jest robiony w…

Wojtek Nowy wpis

Witam nie . Polecam tej firmy dzwoniąc dwa tygodnie żeby sprzedać bydło a wogole nie przyjadą ciągle obiecują że przyjadą że zadzwonić na drugi dzień dzwoniąc to mówią że dzisiaj tylko skupują krowy a nie byki robią . Rolnikow w konia bydło spada i przeciągają zeby dalej spadło bydło gorąco nie polecam firmy Rafalex pozdrawiam .

Dział skupu Nowy wpis
@Wojtek

Szanowny Panie nie był Pan zdecydowany na sprzedaż w konkretnym terminie z racji niższej ceny rynkowej w tym okresie. Odbieraliśmy bydło z innych zgłoszeń czekając na Pana decyzję.

Bulls Nowy wpis

Jakie zarobki dla kierowca?

Dariusz

Czy jest możliwość dostania się do biura ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zawsze na czas

Są gorsze dni i są lepsze dni. Ale wspòłpraca przebiega bardzo pozytywnie...

Noni

Pracowałem długo długo... I żałuję że robotę zmieniłem. Tyle... Z wolnym nie ma problemu, pieniądze dobre, a dziewczyny w biurze ogarnięte, więc problemu z logistyką nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons - Wilcze Błota Kościerskie

Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons