F.H. "BARDIMEX" Stanisław Bąk

Siemianowice Śląskie

Opinie o F.H. "BARDIMEX" Stanisław Bąk

kil

wydaje mi się, ze jak sie pracuje u nich jako kierowca to moze być ciężko, bo praca faktycznie na cały dzień jest tak naparwde, nie wiem tylko jak z zarobkami?

dostawca

malo placa i od rana do wieczora jezdze a pol darmo i jak tu rodzine utrzymac za to kasa

rajder

witam od rana do wieczora robi sie i malo placa uzerac sie z klintami moze firama dobra ale z pepsi odupe rozbic

bożena

Potwierdziam, Aga , była fajna bo juz jej nie ma .Przyszedł taki co niby wiedze miał haha z Ustronia Spiees cz jak mu tam porażka . Wpadał na 2-3godziny dziennie i nazywało sie że pracuje . Szkoda .

ktos

Cos mi sie wydaje ze chyba nie wiesz co piszesz?!czy na pewno masz ta firme na mysli?

Zostaw opinię o F.H. "BARDIMEX" Stanisław Bąk - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. "BARDIMEX" Stanisław Bąk