Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Zielona Góra

Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Opinie o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawid Grabowski

Bardzo niepoważne podejście do klienta. Zmarnowałem tylko czas i pieniądze rozpoczynając współpracę z Panią Mecenas. Najpierw podczas spotkania nabija się z adwokata, który prowadził moją wcześniejszą sprawę, zapewnia, że pomoże mi dochodzić moich racji, a później milczy- nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie odpowiada na maile. Przetrzymuje moje prywatne dokumenty, które były jej potrzebne do prowadzenia sprawy i nie ma możliwości ich odzyskania. Nie polecam- jeżeli zależy Państwu na profesjonalnym podejściu do sprawy radzę szukać gdzie indziej.

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

zawiedziony

tak jak poprzednicy odradzam.zapomina o rzeczach najwazniejszych do sprawy ,unika odpowiedzialnosci wymaga stalej kontroli nie korzystajcie!!!!

anonymous
@zawiedziony 06.06.2017 12:07

Ns pewno ?, chce korzystac z uslug tej pani, gdyz ma nieskazitelne opinie, ale tutaj otworzylam oczy, poniewat wydzwaniam do niej od 2 mscy i zadnefo odzewu i utwierdzam sie ze niestety pomyllam sie ..odpowiedz prosze

Anna
@zawiedziony 06.06.2017 12:07

Z uwagi na treść swojej odważnej opinii!!! proszę o wskazanie danych autora na adres kancelarii! Kancelaria@adwokat-aw.pl

Ralph

Adwokatka naraziła mnie na koszty w związku nie dopilnowaniem terminu, dlatego wytoczymy postępowanie dyscyplinarne oraz zażądamy odszkodowania. Zdecydowanie odradzam !!!

Anna Witek
@Ralph 27.01.2017 20:03

Z uwagi na treść wpisu w tym nieprawdziwe informacje uprzejmie proszę o podanie swoich danych na adres kancelarii! kancelaria@adwokat-aw.pl

Marcin z Poznania

Piękna, mądra i niezawodna. Profesjonalizm w każdym calu.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Stan

Ten Sam problem co u pani Ewy przetrzymane dokumenty,niedopilnowanie terminów skutek sprawa ciągnie się dalej dodatkowe koszty ,pani adwokat nie jest osoba wiarygodną problem z kontaktem , kompletny brak przygotowania do prowadzenia sprawy . Zdeycowanie odradzam.

Ewa

Mecenas z powołania i serdeczny człowiek. Polecam

Dariusz Ochal z Niemiec

Profesjonalizm w każdym calu,świetny kontakt,bez względu na porę dnia.Ogromna skuteczność i zaangażowanie w powodzenie sprawy,dociekliwa,charyzmatyczna.Jest to mój 3 adwokat z kolei,ten wybór to był strzał w 10!!!Zakończyłem i wygrałem, sprawę na pierwszej rozprawie,w sprawie która bardzo długo męczyła mnie psychicznie i finansowo.Polecam z całego serca.Pani Mecenas Anna Witek jest świetna i warta każdych pieniędzy.Dziękuję z całego serca.

tom29.65@o2.pl

Pani Mecenas Anna Witek,jest bardzo przyjazną,miłą Kobietą,która pomaga jak może,podtrzymuje na duchu,doradza co sprawia że człowiek ma jeszcze siłę walczyć,prosi żeby dzwonić nawet po pracy i informować o przebiegu danej sprawy.Bardzo polecam.!!!!!!!!! Tomasz Lier

Zostaw opinię o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek