Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Zielona Góra

Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek
5 26

Opinie o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

zawiedziony

tak jak poprzednicy odradzam.zapomina o rzeczach najwazniejszych do sprawy ,unika odpowiedzialnosci wymaga stalej kontroli nie korzystajcie!!!!

Anna
@zawiedziony 06.06.2017 12:07

Z uwagi na treść swojej odważnej opinii!!! proszę o wskazanie danych autora na adres kancelarii! [email protected]

Ralph

Adwokatka naraziła mnie na koszty w związku nie dopilnowaniem terminu, dlatego wytoczymy postępowanie dyscyplinarne oraz zażądamy odszkodowania. Zdecydowanie odradzam !!!

Anna Witek
@Ralph 27.01.2017 20:03

Z uwagi na treść wpisu w tym nieprawdziwe informacje uprzejmie proszę o podanie swoich danych na adres kancelarii! [email protected]

Marcin z Poznania

Piękna, mądra i niezawodna. Profesjonalizm w każdym calu.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Stan

Ten Sam problem co u pani Ewy przetrzymane dokumenty,niedopilnowanie terminów skutek sprawa ciągnie się dalej dodatkowe koszty ,pani adwokat nie jest osoba wiarygodną problem z kontaktem , kompletny brak przygotowania do prowadzenia sprawy . Zdeycowanie odradzam.

Ewa

Mecenas z powołania i serdeczny człowiek. Polecam

Dariusz Ochal z Niemiec

Profesjonalizm w każdym calu,świetny kontakt,bez względu na porę dnia.Ogromna skuteczność i zaangażowanie w powodzenie sprawy,dociekliwa,charyzmatyczna.Jest to mój 3 adwokat z kolei,ten wybór to był strzał w 10!!!Zakończyłem i wygrałem, sprawę na pierwszej rozprawie,w sprawie która bardzo długo męczyła mnie psychicznie i finansowo.Polecam z całego serca.Pani Mecenas Anna Witek jest świetna i warta każdych pieniędzy.Dziękuję z całego serca.

[email protected]

Pani Mecenas Anna Witek,jest bardzo przyjazną,miłą Kobietą,która pomaga jak może,podtrzymuje na duchu,doradza co sprawia że człowiek ma jeszcze siłę walczyć,prosi żeby dzwonić nawet po pracy i informować o przebiegu danej sprawy.Bardzo polecam.!!!!!!!!! Tomasz Lier

Zostaw opinię o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek