Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

Zielona Góra

Opinie o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

zawiedziony

tak jak poprzednicy odradzam.zapomina o rzeczach najwazniejszych do sprawy ,unika odpowiedzialnosci wymaga stalej kontroli nie korzystajcie!!!!

Stan

Ten Sam problem co u pani Ewy przetrzymane dokumenty,niedopilnowanie terminów skutek sprawa ciągnie się dalej dodatkowe koszty ,pani adwokat nie jest osoba wiarygodną problem z kontaktem , kompletny brak przygotowania do prowadzenia sprawy . Zdeycowanie odradzam.

Ewa

Mecenas z powołania i serdeczny człowiek. Polecam

Ralph

Adwokatka naraziła mnie na koszty w związku nie dopilnowaniem terminu, dlatego wytoczymy postępowanie dyscyplinarne oraz zażądamy odszkodowania. Zdecydowanie odradzam !!!

Dariusz Ochal z Niemiec

Profesjonalizm w każdym calu,świetny kontakt,bez względu na porę dnia.Ogromna skuteczność i zaangażowanie w powodzenie sprawy,dociekliwa,charyzmatyczna.Jest to mój 3 adwokat z kolei,ten wybór to był strzał w 10!!!Zakończyłem i wygrałem, sprawę na pierwszej rozprawie,w sprawie która bardzo długo męczyła mnie psychicznie i finansowo.Polecam z całego serca.Pani Mecenas Anna Witek jest świetna i warta każdych pieniędzy.Dziękuję z całego serca.

tom29.65@o2.pl

Pani Mecenas Anna Witek,jest bardzo przyjazną,miłą Kobietą,która pomaga jak może,podtrzymuje na duchu,doradza co sprawia że człowiek ma jeszcze siłę walczyć,prosi żeby dzwonić nawet po pracy i informować o przebiegu danej sprawy.Bardzo polecam.!!!!!!!!! Tomasz Lier

Zostaw opinię o Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Zielona Góra Kancelaria Adwokacka Anna Witek