Kampffmeyer Food Innovation

Poznań

Opinie o Kampffmeyer Food Innovation

mzx
użytkownik zarejestrowany

zgadzam się, że o nich nie można powiedzieć złego słowa, a jeśli ktoś to robi to naprawdę grzeszy, bardzo porządna firma i wypłaty również są zawsze na czas

Technolog

Jako że spotykam się z tym iż sporo osób dopytuje o firmę itd. napiszę z doświadczenia jak w niej jest. Złego o niej nie można napisać nic. I to nie dla tego że jest nas garstka i zaraz dojdą że to ja pisałem ale że tak jest naprawdę. Takiego Prezesa i ekipy życzę każdemu. Praca technologa pewnie taka sama jak w innych firmach ale .... klimat, warunki pracy i ludzie, to już inna bajka. Szczerze: jest to praca o jakiej nigdy nawet nie marzyłem a której bym nie zamienił na podobną w innej firmie. Warunki rozwojowe świetne, pomoc i wsparcie na bardzo wysokim poziomie. O wszystkim można pisać tylko w samych pozytywach.

anna

hej i jak udało Ci się? w ogóle gdzie aplikowałeś?

Zostaw opinię o Kampffmeyer Food Innovation - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kampffmeyer Food Innovation