Billa

Poznań

Opinie o Billa

heloł

a akurat tej Billi nie wykupił przypadkiel E'leclerc? Ciekaw jestem bo swego czasu oni sporo sklepów sieci Billa wykupili. Choć pewnie byłoby o tym głośno w okolicy

Oli

Praca fatalna. nie trzymają sie umowy. Może sie zdarzyć i tak ze o 1 30 zostanie sie wyrzuconym choć praca miała trwac do 6:00. Porażka zdecydowanie odradzam. za takie grosze nie warto sie męczyć z bezczelna [usunięte przez moderatora]

Mam z�e zdanie o tym sklepie, i ludziach którzy j� kieruj�. Nie szanuj� drugiego cz�owieka i szukaj� g�upich i naiwnych do pracy na umowa zlecenie. Nie wiedz� co to od 19 do 6

Zostaw opinię o Billa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Billa