Opinie o MIFAM narzędzia hirurgiczne w Milanówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIFAM narzędzia hirurgiczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MIFAM narzędzia hirurgiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIFAM narzędzia hirurgiczne w Milanówek

Sebix Nowy wpis

Ja pracuję w Mifamie do tej pory i bardzo sobie chwalę atmosferę,która jest w zakładzie. Świetni fachowcy,mnóstwo znajomych z Milanówka. Polecam!!!

Nojman Nowy wpis

Od kiedy firma nie jest aktywna bo trudno to sprawdzić, może ktoś wie?

Czy MIFAM narzędzia hirurgiczne zatrudnia studentów?

ZZ Nowy wpis

Firma nie istnieje

Czy ta firma jeszcze działa? Wie ktoś?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MIFAM narzędzia hirurgiczne? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii- Milanówek
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jaka atmosfera jest między działami w MIFAM narzędzia hirurgiczne?

aaaa

Firma już nie istnieje. Zostało puste pole po MIFAMIE

zzz

szkoda

alex

Teren sprzedane za bezcen firmie obi. prawdopodobnie pracownicy nie dostana pieniedzy, poniewaz ich zwyczajnie nie starczy:(

nikt

Ktoś się może orientuje kiedy syndyk zamierza zamknąć likwidację?

b.p. mifam

Po firmie dziś nie ma śladu zostało zarastające chwastami ogromne pole a pracownicy nie dostali nawet grosza .

alex

Aż mnie to zaciekawilo. w jakim ogloszeniu? Od blisko dwoch lat budynki Mifam sa wyburzone, a pracownicy pomimo wyroku sadu, nie odzyskali pieniedzy za prace, bo ponoc tudno sprzedac teren.

jolka

Jezuuuu! Chirurgiczne piszemy przez CH!

To nie rynek , to władza niszczy

alex

Czy komus udalo sie odzyskac pieniadze od syndyka?

szarpi

zgadza się . Jeszcze jakiś rok czy dwa lata temu mój dobry znajomy pracował tam i nie skarżył się specjalnie na warunki jakie gwarantuje mu firma czy też na atmosfere jaką ma w tej pracy. Tym bardziej dziwi mnie fakt , że firma sobie jednak nie poradziła. Ale cóż. Czasy są ciężkie i każdego mogło to spotkać

alex

co dalej? w zwiazku z ogloszemniem przez firme upadlosci , komornik zawiesza postepowanie egzekucyjne?

nikt

Nowy wykupił, żeby dokończyć likwidację, czyli sprzedać działki w centrum Milanówka.

nikt

Mifam jest w likwidacji. Nic się tam już nie dzieje. Nie ma żadnych pracowników. Nawet likwidator miał już dość i nowy właściciel postawił na swojego człowieka.(usunięte przez administratora)

eruszkowska

bardzo zle

@eruszkowska

Wiadomo już cos o większych pieniadzach od komornika?

ALEX

A w jakiej sprawie dogadac? bo jakies metne to pytanie?

mifam

[usunięte przez admina].A wracając do zarobków 'parobków' to jest średnio około 9 zł na godz. oczywiście brutto[usunięte przez admina].Jedynie tylko P.iT.pracują,za nomalną kasę +premia .no i szykują się do kolejnej zimy.

Zostaw merytoryczną opinię o MIFAM narzędzia hirurgiczne - Milanówek

• Jak się pracuje w MIFAM narzędzia hirurgiczne?

Zobacz opinie na temat firmy MIFAM narzędzia hirurgiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIFAM narzędzia hirurgiczne?

MIFAM narzędzia hirurgiczne