MIFAM narzędzia hirurgiczne

Milanówek

Opinie o MIFAM narzędzia hirurgiczne

alex

Teren sprzedane za bezcen firmie obi. prawdopodobnie pracownicy nie dostana pieniedzy, poniewaz ich zwyczajnie nie starczy:(

nikt

Ktoś się może orientuje kiedy syndyk zamierza zamknąć likwidację?

b.p. mifam

Po firmie dziś nie ma śladu zostało zarastające chwastami ogromne pole a pracownicy nie dostali nawet grosza .

alex

Aż mnie to zaciekawilo. w jakim ogloszeniu? Od blisko dwoch lat budynki Mifam sa wyburzone, a pracownicy pomimo wyroku sadu, nie odzyskali pieniedzy za prace, bo ponoc tudno sprzedac teren.

jolka

Jezuuuu! Chirurgiczne piszemy przez CH!

ja

To nie rynek , to władza niszczy

alex

Czy komus udalo sie odzyskac pieniadze od syndyka?

szarpi

zgadza się . Jeszcze jakiś rok czy dwa lata temu mój dobry znajomy pracował tam i nie skarżył się specjalnie na warunki jakie gwarantuje mu firma czy też na atmosfere jaką ma w tej pracy. Tym bardziej dziwi mnie fakt , że firma sobie jednak nie poradziła. Ale cóż. Czasy są ciężkie i każdego mogło to spotkać

alex

co dalej? w zwiazku z ogloszemniem przez firme upadlosci , komornik zawiesza postepowanie egzekucyjne?

nikt

Nowy wykupił, żeby dokończyć likwidację, czyli sprzedać działki w centrum Milanówka.

nikt

Mifam jest w likwidacji. Nic się tam już nie dzieje. Nie ma żadnych pracowników. Nawet likwidator miał już dość i nowy właściciel postawił na swojego człowieka.(usunięte przez administratora)

eruszkowska

bardzo zle

@eruszkowska 30.11.2013 17:12
bardzo zle

Wiadomo już cos o większych pieniadzach od komornika?

ALEX

A w jakiej sprawie dogadac? bo jakies metne to pytanie?

mifam

[usunięte przez admina].A wracając do zarobków 'parobków' to jest średnio około 9 zł na godz. oczywiście brutto[usunięte przez admina].Jedynie tylko P.iT.pracują,za nomalną kasę +premia .no i szykują się do kolejnej zimy.

dziadek

w maju minęło 7 lat jak nie pracuje ale fakt miałem możliwość odejść albo zgodzić się na nowe warunki oczywiście nie zgodziłem się i nie żałuję dostałem to co mi się należało co do grosza więc może inaczej na to patrzę, jednak jestem / byłem bo już nie ma do czego / związany z zakładem praktycznie do dzisiaj, na bieżąco śledziłem losy firmy i pomimo, że nie pracowałem to wiedziałem niekiedy więcej niż pracownicy z którymi nota bedne miałem stały kontakt. Pozdrawiam, trzymaj się

elbietaruszkowska78

[usunięte przez admina]pracownicy ktorzy po 40 latach pracy zarabiali 1200-1300zl.

elbietaruszkowska78

w Mifamie teraz pracuje tylko 10 osob reszta pracownikow zwolnila sie [usunięte przez admina]

yebamate

Upadłość? no chyba żart! chyba nie o tym samym Mifamie piszemy (z Milanówka) przecież to świetna firma, świetny producent i potentat na rynku - bez jaj...

ziomek

Hej, kto z pracujacych pracuje jeszcze w MIFAM S.A.? kto tam teraz dowodzi i jak atmosfera? pytam bo pracowałem ale to juz poza mną:) - troche zwykłych ludzi (pracowników) zal... pozdrawiam

nicola-is-me

Na produkcji bardzo niskie pensje, hałas, stare maszyzny. Firma ma poważne problemy finansowe

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok,początki są trudne żeby się wkupić ale jak już ludzie się do ciebie przyzwyczją idzie się dogadać. Najbardziej podobało mi się w MIFAM narzędzia hirurgiczne:bez stronność przełożonych,pomimo prywatnych powiązań w pracy byli ok! Najbardziej nie podobało mi się w MIFAM narzędzia hirurgiczne:brak perspektyw na rozwój,ale to stara firma można powiedzieć upadająca przypomina trochę firmy PRL-u

Zostaw opinię o MIFAM narzędzia hirurgiczne - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIFAM narzędzia hirurgiczne