ETZ-TRAWAJE ZAJEZDNIA

Opinie o ETZ-TRAWAJE ZAJEZDNIA

WITAM WSZYSTKICH I OSTRZEGAM PRZED PRACĄ W ETZ TO OSZUŚCI I ZODZIEJE.TA FIRMA NIEDOŚĆ TEGO RZE OKRADA PRACOWNIKÓW TO OKRADA PAŃSTWO UNIKAJĄĆ PODATKÓW LUDZI ZATRUDNIAJĄ NA UMOWE O DZIEO ZA 20Z MIESIECZNIE ZERO CZEGOKOLWIEK ZATRUDNIAJĄ LUDZI I OBIECUJĄ PRACE ZAROBKOWE A W BESZCZELNY SPOSÓB OKRADAJA I ZABIERAJĄ Z PESJI KIEROWNICTWO BEZNADZIEJNE NIC NIE POTRAFI ZAATWIC I NIEMA POJECJA O PROWADZENIU FIRMY PROSILISMY O PRZYJAZD KIEROWNICTWA TO NIKT NIE RACZY PRZYJECHAC JAK SIE ZADZWONI TO NIC NIE WIEDZA TYLKO PRZEPRASZAJA DZIWI MNIE TO ZE MZK ZATRUDNIO TAKA FIRME

Zostaw opinię o ETZ-TRAWAJE ZAJEZDNIA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETZ-TRAWAJE ZAJEZDNIA