Opinie o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI szwedzka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OBI szwedzka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Adam Nowacki

Czyżby kierownik wszedł na opinie?

Praca w OBI to horror, zamiast pomocy i życzliwości możesz spodziewać się hamskiej odpowiedzi w kazdym tego słowa znaczeniu. Pracownicy magazynu to po prostu masakra, będą Cie gnoić i kablować do ciepłego kierowniczka który nie ma skrupułów. Praca e strojach z napisem "logistyka" to porażka, wieczne wykładanie towaru i zero wózka widłwego (mimo zapewnień, że na niego siądziesz). Wynagrodzenie to 1600 na rękę wiec na cuda nie licz. Wiele pracowników za tyle pracuje tam kilka lat więc na podwyżki również nie masz co liczyć. Nie jestem osobą która nie wiadomo jak narzeka ale praca tam to wykończenie psychiczne. Mobbing jest na porządku dziennym. Nie polecam zdecydowanie. Radzie trzymać się z dala.

zmaltretowany

Powszechny mobbing, kablowanie pracowników poprostu straszne. Z dala od obi

Trzymajcie się z daleka. Pracuję od 10 lat i to jest pierwsza firmą która zniszczyła mnie psychicznie. W Poznaniu gdzie prace znajdziesz w jeden dzień market Obi wyróżnia się traktowaniem pracowników jak psy w Chinach, Twoi współpracownicy zamiast Ci pomagać będą chcieli rzucić Cię kierownikowi na pożarcie kablujac na Ciebie co chwile, na jakąkolwiek pomoc nie masz co liczyć. UCIEKAJCIE z tej "firmy"

Doradca Klienta

Dwie tury rozmów - pierwsza z kierownikiem działu, druga z dyrektorem. Rozmowa (z Marleną - kierowniczką działu Ogród) b. przyjazna, spokojna, miła. Chyba najnormalniejsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu :) Uczciwie opisała warunki, wymagania, opowiedziała, jak wygląda praca w dziale, uprzedziła, że pracy jest dużo, opowiedziala o kolegach. Na moje pytania dostałam porządne, uczciwe odpowiedzi. Na rozmowie zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chciałam dla niej pracować. Z dyrektorem też b. spokojnie. Podczas pierwszej rozmowy (z kierownikiem) wypełnia się krótki test z rodzaju "w stosunku do ludzi jestem... wybrać: przyjazny, żartobliwy, itd" Wyniki wysyłane do Warszawy. Wynik "przyjąć/nie przyjąć". Ale decydujące zdanie o przyjęciu ma kierownik działu - bo to on musi się potem z nami męczyć :)))

Nie było dziwacznych, ani niezręcznych pytań. Pytania o zainteresowania, umiejętności, dlaczego chcesz pracować właśnie w OBI, itp.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
bono

a kierownicy działów mogą jeszcze brać zlecenie od IPSS ? jak to jest? można brać 2 wypłaty wtedy:)

zmasakrowany

Tak, cały czas poszukują i cały czas jest rekrutacja...

zioMEK

Zgadzam się z rzetelnym, nie pracowałem jako obik,ale jako pracownik firmy wewnętrznej ISSP, płace w miarę jak na zleceniówkę ale robota masakra. Ściąganie człowieka podczas wolnego jak miała być kontrola bo kierownik K. wystraszony,ale tak to jest jak przyjedzie się na godzinę i tylko popatrzy na regały... Pozdrawiam.

Rzetelny

sąsiadkazgóry masz rację,że wszystko zależy własnie od ludzi, ale dopóki będą tam pracować na wyższych stanowiskach Ci sami ,,ludzie" nic tam nie ulegnie zmianie, nie wspominając o zarobkach... z tego co mi wiadomo nic tam nie uległo zmianie, a wręcz przeciwnie uległo pogorszeniu, więc odpowiedzmy sobie czyja to jest wina... ?

Rzetelny

Myślę,że to nie miejsce na poetyckie filozofię,ale rzetelną opinię, tak jak sobie życzysz na temat pracy w tym obozie koncentracyjnym... Zero szacunku dla pracownika, tak jak kolega wspomniał praca po 10 godzin w ciężkich warunkach, lato upał 35 stopni na markecie ponad 30, ogrodniczki budy z blachą!! Zima mróz,śnieżyca z ślizgawicą a ty odśnieżasz z łopatą przyczepki i sypiesz sól,żeby jaśnie Państwo dyrektorstwo i kierownictwo mogło swobodnie wejść do marketu. Bonusy ... ?? Chyba żart, możesz dostać bonus od Pana Z-cy dyrektora rzucającego w pracowników przedmiotami... Karygodne zachowanie jak na managera przystało. Nie wspomnę już o reszcie bo trzeba by było encyklopedię sporządzić i to w kilku tomach. Odradzam i pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.

jaa

OBI Poznań MASAKRA dyrekcja myśli że nie ma się życia prywatnego w niedziele robi się po 10 godzin bo my domu nie mamy za ich kasę tez mogę pracować tyle czasu na niczym sie nie znają a wymyślają tera wilka przebudowa na połowie marketu syf i liczą że zyski wzrosną kierownicy z przypadku nie mają o niczym pojęcia i trzeba za nich myśleć więcej kierowników niż pracowników którzy robią a ich pensje i tych nierobów z centrali Hitler w grobie z polaczków głupich się śmieje Polak wykorzystuje Polaka na korzyść Niemca gorzej niż w obozie a pracownicy nowi co przychodzą widząc w co się wpakowali uciekają po miesiącu

Kulturalny

(usunięte przez administratora) Faktycznie ,,kultura osobista" jest mocną stroną Pana M., szczególnie w donoszeniu na innych kolegów z firmy.

BOSS

Zgadzam się z wpisem użytkownika Igor. Jeśli chcecie zarobić na cukierki dla dzieci na święta to OBI Poznań jest doskonałym rozwiązaniem. Cenna rada, uważajcie na Panią kierownik D. która swoją ,, inteligencją " rozczarowała niejednego pracownika. Powodzenia dla naiwnych wytrwałych !

XXXX

Nie polecam tej fimy jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach , zero organizacji pracy a Dyrektora nic nie potrafi heheh nie umie zarządzać marketem totalna porażka Nie POLECAM!!!!

Rzetelny

Umów się na rozmowę kwalifikacyjną to się dowiesz skoro tak Cie to interesuje.

zarobki

Mam pytanie może wiecie ile zarabia kierownik działu i zastępcy kierowników?

Rzetelny

Firma OBI w Poznaniu pozostawia wiele do życzenia. Wyzysk pracownika za tzw. marne srebrniki. Szkolenia ? Tak przez okres 2 lat odbyło się jedno konkretne szkolenie umożliwiające poruszanie się wózkami widłowymi,następne ,, szkolenia" to chyba te przeprowadzane przez przedstawicieli handlowych odwiedzających market w celu kontroli swoich ekspozycji. I przepraszam bardzo najważniejsze, szkolenie z obsługi klienta pod kontem tajemniczego klienta,żenada. Kadra kierownicza pozostawia także wiele do życzenia natomiast zastępca dyrektora, który ukończył Technologie żywności doskonale zna się na asortymencie marketowym. Reasumując 0 możliwości rozwoju dla zwykłego pracownika chyba,że ktoś ma plecy. Stanowczo odradzam !! Pozdrawiam

buła

dyrekcja pyta na rozmowie kwalifikacyjnej czy czytasz forum.ale beka

Jeszcze obecny paracownik

Darek był jaki był, miewał swoje humory ale przynajmniej był ok. Miałem okazje kilka razy przekonać się że krył moje dupsko jaki i innych... niech sobie gadają głupoty - my wiemy jak jest i jak było... nie każdy odchodzi z własnej woli - czasami jest to ucieczka przed "gorszym" i zobaczcie jak skończył ogród... budowlanka obecnie to dno. Sam szukam czegoś żeby ucieć z tego co obecnie jest. NIC SIĘ NIE POPRAWIŁO !!!!!!!!!!!!!!

M*******

Były pracownik OBI - 2013-06-19 13:19:40 Witam. Przepracowałem w poznańskim oddziale Obi około 2 lata, przechodząc przez stanowiska serwisu logistycznego (układanie towaru) następnie sprzedaż aby ostatecznie zająć się systemową obsługą zamówień asortymentu oraz serwisem zleceń klientowskich. Osobom szukającym jakichkolwiek rzetelnych informacji mogę powiedzieć jedno - praca naprawdę nie jest zła... zarobki dla sprzedawców wahają się w zależności od wynegocjowanej stawki i jest to sprawa indywidualna ale wypłata zawsze jest na czas. W przeszłości zdarzały się premię za wypracowany target (osiągnięcie narzuconego obrotu) lecz w chwili obecnej poprzeczka stoi naprawdę wysoko i raczej nie prędko ponownie trafi się ta dodatkowa kasa. Wybór najlepszego działu nie jest wcale taki oczywisty. W końcu to jeden wielki tygiel charakterów. Osobiście stawiałbym obecnie na dział budować ze względu na chwilowy niedobór pracowników. Kierownicy działów jak i dyrekcja zwracają uwagę na szczegóły i potrafią czasem trochę przesadzić lecz taka jest ich rola - znajdywanie problemów i ich rozwiązywanie nie klepanie po plecach za wykonanie swoich obowiązków. Firma organizuje szkolenia asortymentowe oraz z obsługi wózków spalinowych / elektrycznych.W przeszłości funkcjonował system "benefit" dający darmowy dostęp do ponad 40 różnych form rekreacji sportowej - obecnie wycofany ale może wróci do łask... Proszę nie kierować się opiniami typu " nie polecam nikomu... firma krzak... dyrektor jest taki a taki..." Nieszczęśliwi pieniacze w domowym zaciszu dają upust swojej bezradności tworząc takie wypociny zza klawiatury domowego komputera. Pozdrawiam wszystkich rycerzy Jedi pomarańczowej strony mocy. Do zobaczenia po drugiej stronie lady :) Dariusz. STo się nazywa odejście z klasą :) Pozdrowienia Dariuszu. :)

Były pracownik OBI

Zostaw merytoryczną opinię o OBI szwedzka - Poznań

• Jak się pracuje w OBI szwedzka?

Zobacz opinie na temat firmy OBI szwedzka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI szwedzka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI szwedzka?

Kandydaci do pracy w OBI szwedzka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI szwedzka