MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN

Wolsztyn

Opinie o MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Nadal brak odpowiedzi, a są pewnie osoby zainteresowane pracą w MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN. Czy aktualni pracownicy zechcieliby się wypowiedzieć?

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@... widzę, że nie dostałeś odpowiedzi. Czy może dostałeś odpowiedź z innego źródła i chciałbyś się podzielić wiadomościami z innymi użytkownikami? Może ktoś wie jak w ogóle wygląda aktualna sytuacja w firmie MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN? Informacje takie byłby przydatne osobom, które szukają pracy w tej branży.

...

jakie sprawy związane z pracownikami?

Kolego, bo liczy sie tylko ka $$$a

Rozważna

Firma wykupiła konto na GoWorku i nie zobaczycie tu już żadnego negatywnego komentarza. Wszystko przeczesane i co niewygodne to usunięte. Nie warto tu juz zagladać.

Rozważna

Swojego czasu było tu kilka stron komentarzy, były odważne osoby, które opowiadały o firmie. Niektóre nawet się zawzięły i kopiowały komentarze by po ich usunięciu wstawić je wszystkie na nowo. Wszystko to ku przestrodze dla nowo zainteresowanych. To co zostało to strzępki nie klejących się do niczego wypowiedzi. Wystarczy spojrzeć na niską ocenę firmy (1 gwiazdka) a ocenione przez 125 osób...

ble

nowy
użytkownik zarejestrowany

potraficie zniechecic zdecydowanie do pracy. a ktos moze ma jakies pozytywna strone pracy w martinusie. jakbym chcial chociaz na miesiac do pracy to moze dam rade czy nie bardzo? jak to jest na szkoleniach na poczatku, kto je prowadzi i co dokladnie sie na tym robi wszystkim. bede bardzo niezadowolony z tej pracy?

:))

hehhehe co za bzdura !!! ;)czyli teraz zamiast pracować, ktoś robi wpisy na gowork w godzinach pracy? dobre

rozważny

jak ktoś chce pracować to pracuje a nie siedzi na GOWORK i pisze te bzdury, weźcie się do roboty Panowie i Panie, bo z takimi ludźmi Polska daleko nie zajdzie... narzekać potrafi każdy, za chwilę przyjdzie Wam szukać pracy poza granicami , tam z pewnością przyjmą Was z otwartymi ramionami i pocałowaniem ręki... Jak na razie sami dajecie zarobić administratorowi GOWORK

haha

to jesteś jakims szczęściarzem, że dostałes kilka stówek wiecej, mnie taka przyjemność nigdy nie spotkała.. normalną rzeczą w tej firmie jest to, że obiecuje premie zeby złapac pracownika, a potem mija rok i jak nie widac premii tak nie widać..norma w tej firmie. Nic , tylko sie zwolnić.

nicole

Duża ilość ofert pracy nie jest spowodowana rozwojem firmy, lecz rotacja ludzi. Są tu osoby, które albo wogóle nie zaczynają pracować, (usunięte przez administratora)

Wątpie, że wpis od "pracownik prawdziwy" napisała osoba, która tam pracowała, bo żadna nie ma dobrego zdania o tej firmie.(usunięte przez administratora) Ponoć pracodawcy nie obchodzą opinie innych osób a więc po co czyta te posty i się nimi przejmuje i próbuje przesłonić prawdę skoro ponoć jest tak cudownie. Pod pseudonimami? Proszę więc samemu się podpisać pod postem.

pracownikprawdziwy

Analizując powyższe opinie można dojść do wniosku, że opinie pisze jakiś zadufały, zakompleksiony hejter, albo inne osoby, którym nie podoba się świat,a problem leży po stronie nieznajomości przepisów kodeksu pracy. Pracownicy nie potwierdzają panujących warunków opisanych przez tajemniczych cwaniaków, którzy ukrywają się pod pseudonimami.

prawda

jak to jakie... masz pracować i pracować i pracować

B

Jakie są wymagania na stanowisku pracownika biurowego w tej firmie, jaki zakres obowiązków?

ciekawy

(usunięte przez administratora) to o co tu chodzi / jak faktycznie płaci ta firma bo to jest tu istotne - napisze ktoś ?? z góry dziękuje.

obcy

praca jest praca ,wymagania kazdy pracodawca stawia wysokie!nie kazdy potrafi lub chce sie dostosowac ,a wtedy najlepiej jest narzekac na pracodawce!!

DO Rozważnej

To pracodawca z Tobą nie podpisał umowy o prace, także pisz prawdę. Nigdy nie byłaś pracownikiem, rekrutacji pozytywnie nie przeszłaś. A zadowolenie pracowników firmy, po twojej minie jak otrzymałaś informacje, że umowy z Tobą pracodawca nie podpisze - bezcenne. Rozgoryczona jesteś ,bo nie masz pracy, piszesz bzdury w sieci, lubisz opisywać wszystkich pracodawców u których byłaś i nie otrzymałaś pracy, poszukaj w sobie ,co z Tobą jest nie tak. A pamiętaj................. kij ma zawsze dwa końce.

zkt

Ja jestem zadowolona z pracy w firmie, znam swoje prawa oraz obowiązki. Nie zgadzam się z tym co rozważna pisze w całości (zachowuje się jak dziecko bez zabawki, płacze jak jej się weżnie), i zapewne wiele postów dołączy do tego co piszą przedmówcy. Zapewne Pani myślała, że każdy złe opinie będzie pisał na temat pracodawcy, myli się, bo kto szanuje prace w tej firmie wie, z atmosfera jest tutaj wspaniała, wielu jednak próbuje przyjść do pracy, ale odsetek z rekrutowanych osób otrzymuje pracę. Pracodawca chce zdecydowane osoby, a nie kombinatorów. Niekompetentne osoby nie pracują w tej firmie.

nowa

Ja podpisałam umowę, pracuję w firmie, wszytko jest wyraźnie określone, także nie wiem co Ty wypisujesz. Masz problem bo nie pracujesz, nie sprostałaś rekrutacji. Trudno tylko zdecydowani, uczciwi, a nie kombinatorzy mogą pracować w tej firmie.

mentor

No tak, jak Pani niezadowolona pisze........, nawet po zwolnieniu przez pracodawcę jedynym pułapem, który osiąga............ to przekazywanie nieprawdziwych informacji w sieci, wielce obrażona, zobaczyła że ktoś inny na jej miejscu pracuje to zaraz opinie pisze, żałosne................. tak jak nie była zorganizowana w pracy, brednie wypisuje w necie. Szef dobrze zrobił, że cię zwolnił, psuj inne firmy.

magik

no pewnie ta dobra ocena to od kogos z firmy, bo wcale rozowo tam nie jest. ogolnie nie polecam tam pracowac, zapewnienia są dobre, (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zostaw opinię o MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARTINUS PRACOWNIA INŻYNIERSKA KOSICKI MARCIN