PLUS MEDIA MAŁGORZATA KOCOŃ

Tarnów

Opinie o PLUS MEDIA MAŁGORZATA KOCOŃ

niezadowolona

Jakoś nie bardzo się zgadzam z tą opinia i mam całkiem inne zdanie, nooo ale cuż jak coś komuś nie wychodzi to takie bzdury wypisuje.

Praca w tej firmie opiera sie na "nowoczesnej formie akwizycji". Jeśli ktoś jest zainteresowany chodzeniem od dzwi do drzi i namawianiem na kupno telewizji n to praca idealna dla niego. Zarobki prowizyjne. Klienci to mieszkańcy okolicznych wiosek, ktorzy w wiekszosci maja juz telewizje cyfrowa, dlatego grono potencjalnych zainteresowanych zawęża sie do starszych osob.

Zostaw opinię o PLUS MEDIA MAŁGORZATA KOCOŃ - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLUS MEDIA MAŁGORZATA KOCOŃ