Opinie o Clean Service w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Clean Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Clean Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean Service w Olsztyn

pracownica

Ta osoba ktora to pisze to jest falszywa i nie m za grosz wstydu. Pracowalam w szpitalu psychiatrycznym w suwalkach i wszystko bylo normalnie jak wszedzie tylko zarobki niskie dlatego zrezygnowalam. A ta pani brygadzistka jest raczej uczciwa bo nie raz pomaga innym ktorzy nie daja sobie rady .

Pacjent

opinie wyssane z palca... ktoś jest urażony i wylewa pomyje... trzeba wziąć się w garść i wziąć się do uczciwej pracy a nie kombinować i tylko oczerniać. Według mnie jest dobrze. A powszechnie wiadomo że zawsze mają najwięcej do powiedzenia ludzie którzy najmniej robią i tylko kombinują a w babińcu o historie niestworzone i wymyślone nie trudno.

Kami
@Pacjent

Pamiętaj bezczelny pracowniku "umysłowy", że to ciężka praca sprzątających kobiet daje tobie pracę. Wygodny leniu, nie zaprzeczysz, że okroiliście etaty, żeby nie wypłacać ludziom nawet najniższej pensji. Natomiast za tę okrojoną pensję dokładacie obowiązków ponad fizyczne możliwości. Z ludzi niepełnosprawnych zrobiliście sobie niewolników. Dziwne, ze nie tylko PIP, ale przede wszystkim PFRON nie dobrał się wam jeszcze do tyłków. A "babiniec" to takie miejsce w bożnicy żydowskiej, gdzie się modlą kobiety. Zdaje się, ze wiem, który to smarkaty kierownik broni swojej firmy. Możecie zmienić nazwę, ale podłe zwyczaje pozostały. Wstyd !

Była

Ludzie często się zwalniają, nie chcą pracować za innych uprzywilejowanych, ktorzy pracują po kilka godzin a mają zapłacone za 8, albo po 2 osoby na małych odcinkach a reszta na dużych po 1 osbie i po 12 godzin.J a to się dziwię czy dyrekcja ma za duzo pieniędzy i nie interesuje się podziałem pracy i po ile godzin kto pracuje. Jej siedziba w Olsztynie ale to są ich pieniadze, a nie zastanawiali się nigdy dlaczego ludzie tak uciekaja, ze cos jest nie tak

Beatrycze

W Suwałkach jest podobnie jak w Choroszczy , firma teraz to KMorder ale to jest wina brygadzistki to ona ma bezpośredni kontakt z ludzmi, stosowany jest mobing, ta pani dopisuje niektórym godziny, mozna by duzo napisac......... Brygadzistka powinna być z poza ekipy sprzatającej ,a nie była pani sprzątająca ,żeby nie było kumoterstwa

Brałeś udział w rekrutacji do Clean Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
unia

nie sądzę, aby takie "pijaństwo" było w pracy możliwe, żyjemy w XXI wieku, a nie w średniowieczu :) szukają dwóch pań sprzątających na właśnie dwa wolne wakaty teraz, potrzeba jest możliwość pracy fizycznej oraz umiejętność do pracy w zespole, to oczywiste

endi401@wp.pl

Witam co w tej firmie się dzieje i jakich ludzi zatrudniają pijaczki które w czasie pracy piją biją się.Dobrych uczciwych pracowników zwalniają Pan Przemek tak zwany kierownik nie wyciąga zadnych wniosków nawet wtedy gdy był informowany jakie to pijaństwo jest na oddziałach w Choroszczy i ze policja przyjeżdżała do szpitala mam nagraną tą rozmowę więc na nią się powołam a brygadzistka jest tam taka że dała przyzwolenie na picie w pracy .Mało tego to każdy każdy dostaje inną wyplatę pomimo tego że tyle samo godzin przepracował.

iławianka

Właśnie trafili do Iławy. Oj będzie się działo. Kobiety już płaczą. A właśnie ! GDZIE JEST "PIP". Z ludzi robią sobie "KASĘ" i tyle. FUJ !!!

kamil

ta firma ni szanuje pracownikow lajzy olsztynskie najgorsze dyskryminuja i woguke dlaczego pip sie nimi nie zajmuje

Beatrix

Firma wypłacalna ale ich pracownik ,niejaki (usunięte przez administratora) kawał chama i buca,arogancki ,zarozumiały .Ustrzegam aby pod jego rządy wpaść

Asia

nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Clean Service - Olsztyn

Clean Service