P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.

Miśka

Nie pracuje w Tres ,u mojego pracodawcy pracuje już 15 lat,opowiem wam kto wypisuje złe opinie o pracodawcach: WIOCHA!TOTALNA WIOCHA! Pracowała u nas paniusia,gwiazda jakich mało,zwolniła się po 4 miesiącach,bo ona w stresie nie może pracować. Obmalowała naszego szefa jak ta lala Ale zapomniała gwiazdeczka jak przyjechała do pracy na rowerze i zapytała gdzie można go U PALOWAĆ.To właśnie robi wiocha

jolka

Lila popieram twoją opinie,ja też tam pracuje i jestem zadowolona. złe opinie są od złodziei którzy wylecieli na zbity pysk Właściciel jest facetem do którego możesz iść z każdym problemem i pomoże szkalować może tylko ten który podpadł

lila

Mało wiecie ,ja tam pracuje od kilku lat,nie mam noża na gardle,jest super. Wypłaty są na czas,zarabiam bardzo dobrze,jestem zadowolona Wszystkie złe opinie są na pewno od osób,które już tu nie pracują bo wyleciały za kradzież Jeśli chodzi o płacenie o ubytki,to myślisz że możesz kraść a on będzie przymykał oko? Jesteś idiotką.Ja pracowałam w innym sklepie i płaciliśmy za każdy towar przeterminowany,tu tego nie ma.Pracuje się super i mam nadzieje dalej pracować

ja

przychylam się do opini już wstawionej, gdyż nic dodać nic ująć. Właścicielowi wydaje się że jest bogiem, a tak naprawdę jest najwększym śmieciem, bo tak się ludzi nie traktuje

biały_murzyn

( usunięte przez administratora ) Każe pracować we wszystkie święta ( z wyjątkiem 26 grudnia) i jeszcze twierdzi że to dla naszego dobra, bo możemy więcej zarobić (50%). Nie przestrzega prawa pracy, nie ma przerw min. 11 godz.pomiędzy zmianami. Każe sobie płacić za wszystkie ubytki na mięsie i wędlinach. Nie płaci żadnych nadgodzin a dziewczyny pracują po 200 i więcej godzin. Prowadzi " kreatywną" księgowość oraz rozliczenia czasu pracy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistm grafikiem i czasem pracy. Wiecznie brakuje mu ludzi do pracy, bo zostają tylko ci co mają nóż na gardle, albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spaleni w innych sklepach w Pruszczu. Po prostu szkoda waszego czasu i przedewszystkim nerwów. Chyba że ktoślubi być wyzywany i wykorzystywany..

Iwo
@biały_murzyn 28.10.2014 11:42

Mało wiesz.Na pewno zostałeś wyrzucony za kradzież ja pracuje od kilku lat(nie mam noża na gardle) pracuje się dobrze i zarobki są nie złe jak jesteś uczciwy to jest OK

Zostaw opinię o P.P.H. "Tres" Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.