Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX

opinia

Kupiłam meble do sypialni firmy DREWMAX. I tutaj rozpoczął się mój koszmar. Przysłano mi toaletkę w innym zupełnie kolorze. W lutym zamówiłam meble, obecnie kończy się maj, a ja mam toaletkę w garażu (czeka na wymianę), a komoda straszy w pokoju brakiem jednej szuflady. Bardzo niesolidna firma. Co gorsze nie poczuwają się do odpowiedzialności, gdy dzwonimy by sprawę załatwiono, przedstawiciel handlowy jest zdziwiony o co nam chodzi. Pierwszy i ostatni raz kupiliśmy meble w tej firmie, przestrzegamy również znajomych przed korzystaniem z ich usług.

jas

Firma tzw. wyzysk...Nawet jak będziesz pracował 24h/dobę to i tak jesteś nikim. Syn szefa niejaki Wojtuś to totalne nieporozumienie. Kolega o technologi pojęcia nie ma ale uważa się za takiego , który polibude skończył...Niestety, krótko mówiac jest za głupi. Firmy nie polecam.Wyzysk, brak szacunku dla drugiej osoby

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX