FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI

Łódź

Opinie o FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI

czorny

tak jak to bywa z firmami budowlanymi po prostu nie wytrzymali dużej konkurencji na rynku , albo byli słabi w tym co robią

ja

Gdzie obecnie przebywa pan Mirecki?

oszukany

Ja też kupiłem ten domek. Czy ktoś ma namiary na tego pana Mireckiego proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

AZI

Czy Zbigniew Mirecki wywiązał się z powierzonych mu zobowiązań a może komuś udało się odzyskać zaliczkę ?Proszę o kontakt

FFN

zbigniew mirecki to oszust. nie daj się oszukać. wyłudza zaliczki i nie wywiązuje się z roboty. nie nabierzcie się na jego śpiewki..... ładnie opowiada i to tyle.... mirecki jest oszustem!!!!

ggmail

POTWIERDZAM TO OSZUST NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA JEGO OBIECANKI!! MIRECKI TO OSZUST I WYŁUDZA PIENIĄDZE!!

oszukana2

Ten Pan sprzedał mi domek letniskowy do rozbiórki (stoi w Łodzi na Wólczańskiej) domek nie należy do niego.Nazwa firmy i adres się zmienia ale telefon kontaktowy ten sam.

Zostaw opinię o FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI