EUROPEJSKI INSTYTUT SZKOLENIOWY SPÓŁKA JAWNA

Dąbrowa górnicza

Opinie o EUROPEJSKI INSTYTUT SZKOLENIOWY SPÓŁKA JAWNA

Monika

Miła atmosfera, można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Nie ma nigdy problemu z wypłatą, premią itd.Pracuję - polecam

romek

hej! jest u nich tylko jedna oferta praca, jako Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy i napisali, ze są wyjazdy służbowe, duża liczba szkoleń wewnętzrnych.

jcw
@romek 07.12.2015 14:35

daj sobie spokoj,chodzenie po szkolach i naciaganie rodzicow na nauke szybkiego czytaniadla dzieciakow

Zostaw opinię o EUROPEJSKI INSTYTUT SZKOLENIOWY SPÓŁKA JAWNA - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPEJSKI INSTYTUT SZKOLENIOWY SPÓŁKA JAWNA