PHPiU CENTRUM Ryszard Dominiak

Tuliszków

Opinie o PHPiU CENTRUM Ryszard Dominiak

dodam: nie zatrudniajcie się ,chyba ,że na umowe o pracę i po 30 dniach na "chorobowe"..................więcej i tak tam nie wytrzmacie, a od szefa uciekać ,bo was bezsensownie zagada.

Zainteresowanym ta firmą odradzam prace tam, mimo ze szef ryszard ładnie gada to zeczywistość jest inna aż sie nie chce do pracy chodzić. obowiązków mnustwo a wypłata 1500zł max. ciągłe odciągniecia nawet nie informuja o nich pracowników. za popsucie sie samochodu obciązany jest pracownik. tak ze lepiej siedziec w domu niż tracic nerwy w tej firmie.

Zostaw opinię o PHPiU CENTRUM Ryszard Dominiak - Tuliszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHPiU CENTRUM Ryszard Dominiak