PW "Maxima" Dariusz Latański

Inowrocław

Opinie o PW "Maxima" Dariusz Latański

Pracuje ktoś obecnie w PW "Maxima" Dariusz Latański? Nie wiecie, czy szukają pracowników? Jakieś problemy z wypłatami?

Kristo

budowlanką już się nie zajmują ;] Kupuję u nich sól do stacji uzdatniania wody. Spoko kontakt.

Ciekawe połączenie firmy chemicznej i budowlanej. W ofercie mają chlorek wapnia, którym byłem zainteresowany. Dosyć, że sprzedają towar w cenie producenta to jeszcze w okresie letnim mam zamiar skorzystać z usług tej firmy celem ułożenia kostki brukowej na moim placu. Zaoferowali ciekawe ceny. Bardzo miły kontakt z szefem. POLECAM.

Zostaw opinię o PW "Maxima" Dariusz Latański - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW "Maxima" Dariusz Latański