Telcoservice24 - Wrocław

Wrocław

Opinie o Telcoservice24 - Wrocław

Serwisant

Firma prowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze ale spółka ze szwagrem: - nadgodziny nie płatne, chcesz dostać jakąkolwiek premię musisz robić - brak funduszu socjalnego- wczasy pod gruszą- brak, bony na święta- ha ha - czas pracy- niby 8-16, ale do 19 tez się zdarza i nawet dziękuję nie usłyszysz - zarobki- ta, jeden trzy dwa zera - brak logicznego i jawnego systemu premiowego- premie dostaje się nikt nie wie za co, a i tak to jest maks 140 czy 210 - kadra- pracują tu tylko ludzie, których przejęto z TP i próbują dociągnąć do emerytury, lub ludzie którym nie chce się szukać niczego ambbitniejszego

Zostaw opinię o Telcoservice24 - Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telcoservice24 - Wrocław