GEALAN Niemcy

Dortmund

Opinie o GEALAN Niemcy

longer

!!!!!!!!!OSZUŚCI!!!!!NIE WPŁACAĆ ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!!!! JEDNA WIELKA ŚCIEMA I SZTRASZENIE NIE WIADOMO JAKIMI KARAMI!!!!! MAM MADZIEJE ZE KTOŚ ZROBI Z NIMI JAKIŚ PORZADEK!!!!!!!!!! Firma GEALAN Niemcy jest jednym z wiodących producentów profili z tworzyw sztucznych . Cieszy się opinią przedsiębiorstwa oferującego nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. W związku z rozwojem firmy obecnie trwa nabór na: Pracowników Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy:Umowę o pracę, Stabilną pracę, Rozwój zawodowy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:[usunięte przez moderatora] STAWKA NETTO 11,65 EURO

Zostaw opinię o GEALAN Niemcy - Dortmund

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEALAN Niemcy