AB - REMO Spółka z o.o.

Wrocław

Opinie o AB - REMO Spółka z o.o.

monk

anonim, firma potrzebuje pracowników fizycznych - w końcu taką branżą się zajmuje.

Stanisław

Nieprawda nie przyjmują umysłowych tylko nieraz fizycznych.

Przyjęcia do pracy

Coś nie tak w tym komentarzu. Ta firma od dawna nie przyjmuje ludzi. Jest podobna w nazwie, AB-REMO Service, ale tam przyjmują czasami wykwalifikowanych pracowników do produkcji, a nie umysłowych.

Bobbudowniczy

Wyslalem CV i LM do firmy AB - REMO, po ok. tygodniu zadzwonili do mnie i umowilismy sie na rozmowe kfalikacyjna. Gdy wstawilem sie do firmy o umowinej godzinie (wczesniej jeszcze rano zadzwonilem aby potwiedzic spotakanie) pani w sekretariacie kazala mi zostawic swoje CV i podziekowala!!! nie bylo rozmowy,niczego. po co umawija?? nie polecam tej firmy,zle traktuja przyszlych pracownikow.

Zostaw opinię o AB - REMO Spółka z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB - REMO Spółka z o.o.