DOM TOM i INSTALEX

Łódź

Opinie o DOM TOM i INSTALEX

freelancer

Hej, wiecie czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych zadań? Chętnie bym sie załapał, bo zalezy mi na doświadczeniu u nich zdobytym. Pozdrawiam

Miki

Nie proponuje firma podobna do KRZAK

daniel.s

ciekawe kiedy wypłaty były nie na czas? jesteście osłami którym się pracować nie chce ,a za siedzenie i (usunięte przez administratora) się płacić firma nie będzie.więc pitoki piszcie prawdę i podpiszcie się.

WITAM, JA MAM ZUPELNIE INNE ZDAJNIE NA TEMAT DOMTOM. JEZLI PAN PRACOWAL W TEJ FIRMIE I WYLECIAL TO ROZUMIEM ZE CZUJE SIE PAN BARDZO ROZGORYCZONY ALE TO NIE ZNACZY ZE TRZEBA OD RAZU BYLEGO PRACODAWCE OCZERNIAC

Zostaw opinię o DOM TOM i INSTALEX - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM TOM i INSTALEX