Beverly Hills Video Sp. z o.o.

Opinie o Beverly Hills Video Sp. z o.o.

tentyptakma

Nie wiem jak w innych salonach - ja pracowałem w #1. Świetna opcja, żeby zacząć swoją pierwszą prawdziwą pracę - elastyczny grafik, bardzo w porządku załoga, zawsze z kimś można było porozmawiać i powydurniać się. Generalnie tak naprawdę nudno bywało rzadko :). Jednakże - podejmując pracę w BHV trzeba się uzbroić w olbrzymie pokłady cierpliwości jeśli idzie o niektórych klientów, ale taka jest specyfika tej roboty. Tym niemniej - na początek lub przy studiach (nawet stacjonarnych) - rozsądne wyjście.

Zostaw opinię o Beverly Hills Video Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills Video Sp. z o.o.