ZRP „Farmutil HS” Laboratorium Zakładowe Śmiłowo, Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory

Śmiłowo

Opinie o ZRP „Farmutil HS” Laboratorium Zakładowe Śmiłowo, Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory

[usunięte przez moderatora] > Dodaj opinie o ZRP „Farmutil HS” Laboratorium Zakładowe Śmiłowo, Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory - Śmiłowo. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. brak szacunku dla pracownika ze stażem ... kierownik regionalny nie nadający się nawet do rozmowy... zero komunikatywności... osoba mało inteligentna [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o ZRP „Farmutil HS” Laboratorium Zakładowe Śmiłowo, Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory - Śmiłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRP „Farmutil HS” Laboratorium Zakładowe Śmiłowo, Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory