DAMI telewizja Jelenia Góra

Jelenia góra

Opinie o DAMI telewizja Jelenia Góra

MM

Nie polecam współpracy z prezesem firmy, który jest wulgarny i nie traktuje swoich pracowników poważnie. Stosunek wynagrodzenia do roboty "na pełnym gwizdku" jest bliski zeru. Telewizja działa przede wszystkim dzięki sponsorowi (UM) oraz darmowej pracy praktykantów i stażystów urzędu pracy (czyli ze środków publicznych) w myśl zasady "nie ma ludzi niezastąpionych". Ten kto pracuje w tv wie, ile pracy wkłada się w taki serwis informacyjny, jednak gdy się go robi za połowę ceny to nijak można liczyć na jakość. Stąd opinia wśród widzów taka jaka jest. Praca ciekawa ale gra nie warta świeczki (nie w tej firmie).

Zostaw opinię o DAMI telewizja Jelenia Góra - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMI telewizja Jelenia Góra