Kancelaria Adwokacka Maciej Loga

Leszno

Opinie o Kancelaria Adwokacka Maciej Loga

Paulina

@mik, dlaczego nie polecasz? Byłeś zatrudniony w Kancelaria Adwokacka Maciej Loga czy korzystałeś jedynie z ich usług?

mik

Szczerze nie polecam.

Misio

Kancelaria Adwokacka Maciej Loga działa bardzo prężnie i dobrze

ja

A jaka sprawe ci prowadzil i co zalatwil?

czarnula

ona
@czarnula 27.10.2015 11:49
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i zawsze gdy będzie taka potrzeba będę korzystać z Kancelarii Pana Logi....

A jaka sprawe ci prowadzil Loga?

porażka

porażka 2 sprawy przegrane

xxx

Ja jestem bardzo zadowolina i zawsze bede korzystac z uslug Pana Mecenasa Logi !!! Pomogl mu a przedewszystkim calej rodzinie !!! Jeszcze raz dziekuje Agata z Wiednia

elisabeth

Jest bardzo dobry w BRANIU PIENIĘDZY!Moją sprawę przegrał,ale cały czas dawał nadzieję i stał wręcz po drugiej stronie!!

gość

Bez jaj.... to nie prawda że wygra każdą sprawę - ze mną przegrał bo się sam wkopał.

klient

malina - 2011-07-27 18:11:29 wygra każdą sprawę! nikt z nim w Lesznie nie ma szansGość jest niesamowity,!!! Słyszałem że z powodzeniem prowadzi sprawy nawet w warszawie. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam

RZECZYWISTOŚĆ
@klient 03.02.2013 23:44

Witam.Z własnego smutnego doświadczenia najserdeczniej ODRADZAM Państwu Pana Logę.W poważnych sprawach NIE SPRAWDZA SIĘ !Przegrał sprawę gdzie stroną przeciwną był adwokat z przysłowiowej Koziej Wólki.

malina

wygra każdą sprawę! nikt z nim w Lesznie nie ma szans

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Maciej Loga - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Maciej Loga