restauracja Pomarańczowy Fortepian

Piła

Opinie o restauracja Pomarańczowy Fortepian

Marcin

Właściciel jest w stosunku do pracowników okropny to mało powiedziane(usunięte przez administratora)atmosfera przez jego zachowanie nie jest specjalnie dobra, bardzo duża rotacja pracowników wszyscy po kierunkach gastronomicznych kelnerskich nie wytrzymują jego pomysłów mało zna się na fachowej obsłudze gości. teraz chyba jest tam tylko jeden pracownik po szkole kelnerskiej kelner, a nie podawacz z wykształcenia elektryk bądź murarz. Nie polecam chyba że chcesz bądź lubisz być traktowany jak niewolnik i nie masz szacunku do siebie i kszty honoru.

Roman

Restauracja dobra, ale właściciel jest okropny w stosunku do pracowników. Rotacja pracowników całkiem spora. Atmosfera w pracy taka sobie. Szczerze mówiąc nie polecam.

Zostaw opinię o restauracja Pomarańczowy Fortepian - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Pomarańczowy Fortepian