Pałac Saturna Leszek Pustułka

Toruń

Opinie o Pałac Saturna Leszek Pustułka

Nie polecam

NIE POLECAM TEGO OBIEKTU,zadufana w sobie obsługa restauracji jest nie do zniesienia,jak można traktować gości w sposób wyniosły? Zatrudnili paniusie pod kątem urody,bo nic innego nie potrafią. Łosoś był beznadziejny kuny gotowy jedynie podgrzany,na jednego drinka czekalam 15 min a i tak był nie do wypicia (może kursy barmanskie by się przydały) . Śniadania w tym obiekcie totalna PORAZKA ciągle trzeba prosić o dołożenie czegokolwiek i wśród 2-3 dziewczyn pojawiajacych się na sali żadna nie wypełnia swoich obowiązków. Jeśli chodzi o apartamenty to tutaj tez mam zastrzeżenia, a mianowicie : Brak papuci hotelowych Brak jednego szlafroka choć pokój był na 2 osoby Brak wody mineralnej Pod łóżkiem znaleziona PREZERWATYWA ZURZYTA !!! SMIECI W koszu w łazience i masa kurzu w szafie. CZY TO OBIEKT WART POLECENIA? NIE WYDAJE MI SIE!!! PRZEREKLAMOWANY I NIEDOPRACOWANY A PERSONEL CALEGO OBIEKTU DO WYMIANY!!!

zong

nie polecam, a teraz będą tam Ukrainki pracować

Zostaw opinię o Pałac Saturna Leszek Pustułka - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Saturna Leszek Pustułka