Sklep spożywczy "SMAK" Jakub Zalewski

Wejherowo

Opinie o Sklep spożywczy "SMAK" Jakub Zalewski

Anula

Mnie to zastanawia, dlaczego inspekcji pracy nie reaguje? Panie pracują tam przez 6 lub 7 dni w tygodniu. Ukrainki potrafią z....lać od rana do nocy przez cały tydzień. Jednym słowem wyzysk. A psy wieszają na dyskontach z zagranicznym kapitałem.

buczący agregat

A co z buczącym agregatem tego sklepu przy Necla? Właściciel ma niestety w nosie mieszkańców okolicznej ulicy Konopnickiej jak i mieszkańców Orleksu. Halas okropny. A wystarczyłoby tylko trochę dobrej woli właściciela aby go wygłuszyć.

Józek

Witam.Chciałem was ostrzec przed pracą w sklepie "smak" a przede wszystkim przed właścicielem tego sklepu.Ten człowiek to koszmar,który potrafi Niszczyć człowieka....Traktuje ludzi jak robotów....Norma godzin u niego w pracy to ponad 200godzin.a płaca minimalna....Nie ma tam miłego słowa dla pracownika tylko co chwilę o coś się czepia!!!! Aha uważajcie jak kupujecie tam mięso...Bo jeat stare i śmierdzące ....Odmrazane i moczone w zlewie....(szefowa każe tak robić pracownikom) ten sklep to koszmar.... Pracowały tam takie fajne i miłe ekspedientki...lecz wszystkie poodchodziły i zostały Ukrainki....Żal.....A ten człowiek niech odpowie w końcu za to jak traktuje ludzi.....

Justynka123

Witam wczoraj kupilam w naszym.osiedlowym.sklepie mięso na osiedlu fenikowskiego doszlam do domu i.chcialam.to.robić a to.tak smierdzialo juz nigdy tam nic nie.kupie popona za tym.ze obsluga tak nie mila na dodatek wieczorem byl moj maz to.ceny sie tez nigdzie nie zgadzaja

reksio

ja bym się na twoim miejscu @klient! po prostu dowiedziała o maila i telefon do dyrektora, bo chyba z tym złem zachowaniem miałeś na myśli kierowniczke, a nie szefową

klient!

A ja zastanawiam sie gdzie zglosic chamskie kierownictwo sklepu na Fenikowskiego Ktorzy lekcewaza klientow szczegolnie szefowa ktora ma gdzies ze ktos jest przy kasie gada przez telefon.i jak mtps zwroci uwage to nawet przy nastepnych wizytwach potrafi do praconicy oczywiscie nowej obgadac osobe slyszalem Musla ze sa najwazniejsi w tym sklepie ale jest napewno ktos nad nimi i ja to sprawdze by szybko zakonczyli kariere kierownikow od siedmiu bolesci! Co chwile nowy personel i dresiarz kierownik ze swoja zoneczka siebie warci! Czas na zmiany i porusze niebo i ziemie by szybko do tego doszlo!bo brak slow!jesli ktos wie gdzie zlozyc skarge na yen sklep i kirownictwo na smak Fenikowskiego prosze pisac! Ja osobiscie sie tez tym zainteresuje i zbiore pospisy klientow!!!!

były pracownik

Witam chciałam wam powiedziec to co sie dzieje w sklepie Smak na sobieskiego tam to jest dopiero przegiecie Pani kierownik poniza tam pracownikow przy klijentach szkoda mi tych dziewczyn / codziennie rano mieso wczorajsze jest zanuzane w zleiwie w wodzie jest to drób a jak juz piersi zaczynaja smierdziec to je mrozona nadole w zamrazarkach potem sa wyciagane odmrazane i trafiaja na sprzedaz ida na pierwszy ogien na sprzedaz . kierowniczka traktuje dziewczyny jak roboty przychodzisz szybciej do pracy nie masz za to zapłacone jak przyjezdza towar to wykładasz go biegajac po sklepie bo ma byc szybko wyłozony zero przerwy na sniadanie przez 9 godz bo tyle tam siedzisz nie ma klijentow bron boze zeby pracownik usiad . tylko na sobieskiego sie tak czesto tam dziewczyny zmieniaja na innych sklepach jest ok a zmieniaja sie tam poniewaz kierowniczka jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ii ma ludzi za smieci!!!!!

Izabela Palec

Witam to co się dzieje w sklepie smak Wejherowo osiedle fenikowskiego jest naprawde mega przegięciem !!! Obsługa zmienia się z dnia na dzień i poprostu ręce opadają jak kupuję się wędliny poszarpane ze sznurkami foliami i to tak grube że nieda się tego pogryść ! Ja osobiście uwielbiałam robić tam zakupy i to nawet dwa trzy razy dziennie ale dziś miarka się przebrała i nic więcej tam nie kupię ,PONIEWAŻ KUPIŁAM TOWAR PO TERMINIE niestety zauważyłam to dopiero w domu 5 minut pużniej poszłam oddać towar niestety usłyszałam że towar który przeszed przez kasę nie ulega zwrotowi że trzeba patrzeć co się kupuję żąl wielki żal że ten sklep schodzi tak na psy !!!

Zostaw opinię o Sklep spożywczy "SMAK" Jakub Zalewski - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep spożywczy "SMAK" Jakub Zalewski