Opinie o Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski w Wejherowo

Jaro Nowy wpis

Nie polecam korzystania ze sklepu na ul.dziecielskiego ponieważ Panie pracujący tam (usunięte przez administratora) na kasie ,płaci się więcej niż towar kosztuje zachęcam do brania paragonów

Jaro Nowy wpis
@Jaro

Dlaczego usuwane są wątki tych opinii niech ludzie zobaczą co tam się dzieje

Asia Nowy wpis

@Kinga a ty jestes pracownicą? czy z perspektywy klienta taka ocena?

Kinga Nowy wpis

Według mnie sklep smak w Wejherowie ma przecudną szefową, bardzo uprzejma w stronę klienta kobieta! Nie da jej się nic zarzucić. Zawsze z uśmiechem na twarzy, mimo ze nie raz widziałam ją styraną po całym dniu pracy na 5 sklepach. Uważam, ze szef jest surowy i wzbudza respekt ale widuje tam codziennie dziewczyny, które pracują tam nawet i po 10 lat i nie raz sobie z szefem można pożartować. A z drugiej strony patrząc, okradanie sklepu z towaru przez klientów jak i pracowników nie powinien być tematem tabu. :) To co robią pracownice podczas nieobecności szefostwa to wiadomo ze nieraz uchodzi uwadze. A zamiast wypisywać tutaj komentarze, niszczyć reputacje na sile i kogoś obrabiać, moglibyście podejść i powiedzieć kierownikowi czy szefowi o problemach. Poza tym jeśli chodzi o warzywa, bo tego się nie da już czytać, szef firmy osobiście jeździ na giełdę i przywozi co drugi dzień świeże warzywa, które sam wybiera. A sami dobrze wiemy kto przychodzi do sklepu na stanowisko kasjera pracować... I mówię tu ogólnie o pracy w sklepie. :)

Anula

Mnie to zastanawia, dlaczego inspekcji pracy nie reaguje? Panie pracują tam przez 6 lub 7 dni w tygodniu. Ukrainki potrafią z....lać od rana do nocy przez cały tydzień. Jednym słowem wyzysk. A psy wieszają na dyskontach z zagranicznym kapitałem.

Kinga
@Anula

Wydaje mi się ze skoro pracują po 6 lub 7 dni w tygodniu u nas w Polsce a nie u siebie na Ukrainie, a praca w niedziele jest dla osób chętnych( nie musza przychodzić) to musza się na to godzić :) przyjeżdzają tu zarobić, nie nazwałabym tego wyzyskiem :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wejherowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Benia

Jestem stałą klientką tego sklepu i cos mnie trafia jak mam kupic mieso lub wedline.Pracuje tam niska, szczupła pani Małgosia która jest bezczelna i arogancka i ma gdzies klientów i ich czas.Kolejka 10 osob nic dla niej nieznaczy ponieważ w tym czasie zajeta jest wycieraniem lady i urzadzen brudna szmata.Mam wiec pytanie-dlaczego taki personel jest zatrudniany?moze kierownik nie wie jak sa traktowani klienci w sklepie?moze to należy zweryfikować?Dodam ze moja opinia nie jest jednostkowa a stoisko mięsne nie słynie z dobrej obsługi

Jacek
@Benia

Regulamin forum zabrania podawania imion konkretnych pracowników firmy, o której rozmawiamy. Wpisy zawierające takie dane, mogą zostać usunięte. Więcej na ten temat znajdziesz pod następującym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto, mam propozycję odnośnie Twoich zastrzeżeń. Być może dobrym pomysłem byłoby złożenie do kierownika sklepu reklamacji, w której przedstawisz swoje zastrzeżenia? Jak sama wspomniałaś, może on nie zdawać sobie sprawy z tego, że takie sytuacje mają miejsce.

Jacek

Czym spowodowane jest Wasze milczenie? Czy Sklep Spożywczy Smak dąży do tego, aby być dla każdego pracownika dobrym miejscem pracy i każdemu pracownikowi pracuje się dobrze? Zachęcam do zabrania głosu w tej sprawie, każda informacja jest bardzo ważna!

SARA
@Jacek

Właściciel tego sklepu bardzo źle traktuje swoich pracowników,więc nie jest to dobre miejsce do pracy ,,,,rotacja ludzi nie sam owita ,traktowanie ludzi bliskie zeru ,nie polecam pracy tam

SARA

Chciałabym tylko potwierdzić wszystkie wpisy na temat sklepu SMAK i jego właściciela ....Pracowałam tam i wszystko co piszecie to jest szczera prawda ...Ten człowiek nie powinien prowadzić sklepu i zatrudniać ludzi ,traktuje gorzej niż zwierzęta ...tam pracując masz dwa prawa robić i milczeć i być na każde zawołanie dyspozycyjna ....Nie polecam tego sklepu ani na zakupy ,ani do pracy ...

MissNew

Pracowałam w sklepie smak, co prawda bardzo krótko ale mogę wyrazić swoją opinię o pracy jako kasjer. Więc zacznę od tego, że w sklepie są bardzo nieświeże, a nawet i spleśniałe owoce i warzywa, wstyd, że Panie pracujące tam nie zauważyły że produkty już się nie nadają do sprzedaży, a dalej tam są. Kolejna rzecz - Pani M. Jest niemiła, opryskliwa dla klientów, gdzie ta "życzliwość"? Dlaczego ta Pani dalej tam pracuje? (Mam na myśli sklep na ulicy Sobieskiego). Dodatkowo Pani nie jest pomocna dla osób nowych, nie jest wyrozumiała i oczekuje zbyt wiele od nowych pracowników. Nigdy więcej sklepu smak, nie polecam.

buczący agregat

A co z buczącym agregatem tego sklepu przy Necla? Właściciel ma niestety w nosie mieszkańców okolicznej ulicy Konopnickiej jak i mieszkańców Orleksu. Halas okropny. A wystarczyłoby tylko trochę dobrej woli właściciela aby go wygłuszyć.

Józek

Witam.Chciałem was ostrzec przed pracą w sklepie "smak" a przede wszystkim przed właścicielem tego sklepu.Ten człowiek to koszmar,który potrafi Niszczyć człowieka....Traktuje ludzi jak robotów....Norma godzin u niego w pracy to ponad 200godzin.a płaca minimalna....Nie ma tam miłego słowa dla pracownika tylko co chwilę o coś się czepia!!!! Aha uważajcie jak kupujecie tam mięso...Bo jeat stare i śmierdzące ....Odmrazane i moczone w zlewie....(szefowa każe tak robić pracownikom) ten sklep to koszmar.... Pracowały tam takie fajne i miłe ekspedientki...lecz wszystkie poodchodziły i zostały Ukrainki....Żal.....A ten człowiek niech odpowie w końcu za to jak traktuje ludzi.....

Justynka123

Witam wczoraj kupilam w naszym.osiedlowym.sklepie mięso na osiedlu fenikowskiego doszlam do domu i.chcialam.to.robić a to.tak smierdzialo juz nigdy tam nic nie.kupie popona za tym.ze obsluga tak nie mila na dodatek wieczorem byl moj maz to.ceny sie tez nigdzie nie zgadzaja

reksio

ja bym się na twoim miejscu @klient! po prostu dowiedziała o maila i telefon do dyrektora, bo chyba z tym złem zachowaniem miałeś na myśli kierowniczke, a nie szefową

klient!

A ja zastanawiam sie gdzie zglosic chamskie kierownictwo sklepu na Fenikowskiego Ktorzy lekcewaza klientow szczegolnie szefowa ktora ma gdzies ze ktos jest przy kasie gada przez telefon.i jak mtps zwroci uwage to nawet przy nastepnych wizytwach potrafi do praconicy oczywiscie nowej obgadac osobe slyszalem Musla ze sa najwazniejsi w tym sklepie ale jest napewno ktos nad nimi i ja to sprawdze by szybko zakonczyli kariere kierownikow od siedmiu bolesci! Co chwile nowy personel i dresiarz kierownik ze swoja zoneczka siebie warci! Czas na zmiany i porusze niebo i ziemie by szybko do tego doszlo!bo brak slow!jesli ktos wie gdzie zlozyc skarge na yen sklep i kirownictwo na smak Fenikowskiego prosze pisac! Ja osobiscie sie tez tym zainteresuje i zbiore pospisy klientow!!!!

Witam chciałam wam powiedziec to co sie dzieje w sklepie Smak na sobieskiego tam to jest dopiero przegiecie Pani kierownik poniza tam pracownikow przy klijentach szkoda mi tych dziewczyn / codziennie rano mieso wczorajsze jest zanuzane w zleiwie w wodzie jest to drób a jak juz piersi zaczynaja smierdziec to je mrozona nadole w zamrazarkach potem sa wyciagane odmrazane i trafiaja na sprzedaz ida na pierwszy ogien na sprzedaz . kierowniczka traktuje dziewczyny jak roboty przychodzisz szybciej do pracy nie masz za to zapłacone jak przyjezdza towar to wykładasz go biegajac po sklepie bo ma byc szybko wyłozony zero przerwy na sniadanie przez 9 godz bo tyle tam siedzisz nie ma klijentow bron boze zeby pracownik usiad . tylko na sobieskiego sie tak czesto tam dziewczyny zmieniaja na innych sklepach jest ok a zmieniaja sie tam poniewaz kierowniczka jest (usunięte przez administratora) ii ma ludzi za smieci!!!!!

Izabela Palec

Witam to co się dzieje w sklepie smak Wejherowo osiedle fenikowskiego jest naprawde mega przegięciem !!! Obsługa zmienia się z dnia na dzień i poprostu ręce opadają jak kupuję się wędliny poszarpane ze sznurkami foliami i to tak grube że nieda się tego pogryść ! Ja osobiście uwielbiałam robić tam zakupy i to nawet dwa trzy razy dziennie ale dziś miarka się przebrała i nic więcej tam nie kupię ,PONIEWAŻ KUPIŁAM TOWAR PO TERMINIE niestety zauważyłam to dopiero w domu 5 minut pużniej poszłam oddać towar niestety usłyszałam że towar który przeszed przez kasę nie ulega zwrotowi że trzeba patrzeć co się kupuję żąl wielki żal że ten sklep schodzi tak na psy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski - Wejherowo

Sklep Spożywczy Smak Jakub Zalewski Jakub Zalewski
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Sobieskiego 350
    84-200 Wejherowo