Orlex Beton Michał Gębarowski

Wejherowo

Opinie o Orlex Beton Michał Gębarowski

norbi

firma głównie zajmuje się produkcją betonu towarowego w szerokiej gamie klas @lokel, stosując nowoczesne technologie produkuje beton wysokiej jakości

klient

Z firmą Orlex Beton miałem do czynienia kilka a nawet kilkanaście razy i nigdy się nie zawiodłem....a dodam, że prowadzę firmę budowlaną i potrzeby są różne....beton bardzo wysokiej jakości...a co dla mnie najważniejsze terminowość...nawet jeżeli zdarzają się opóźnienia zawsze jestem odpowiednio wcześniej informowany...to budowlanka , bywa że pewnych rzeczy nie da się przewidzieć ...mi też zdarzyło się odmówić beton z godziny na godzinę i nikt mi z tego powodu wyrzutu nie zrobił.....Bardzo miła współpraca.....polecam. Działam w branży od 8 lat ...z Orlexem od 3 ....nie zamierzam zmieniać....

BILd

W Orlu coraz więcej mieszkanców wies sie rozwija dzęki panu Michalowi

Zostaw opinię o Orlex Beton Michał Gębarowski - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlex Beton Michał Gębarowski