"GOSTAR" Dorota Mołda -Gostek

Tarnów

Opinie o "GOSTAR" Dorota Mołda -Gostek

Anonim

Firma nie płaci faktur - unika kontaktu z podwykonawcami oraz postępuje wbrew kodeksowi. Nie polecam firmy, wręcz odradzam jakąkolwiek współpracę.

gostar@poczta.onet.pl
@Anonim 28.12.2016 15:01

Bardzo proszę podać komu firma Gostar zalega z jakąkolwiek kwota za wykonana usługę Jeśli ma Pani/Pan odwagę pisać takie nieprawdziwe opinie , to proszę wskazać jedną firmę /osobe której nasza firma jest dłużna choćby 1 zł Pozdrawiam Dorota Gostek

limpol

Firma nierzetelna,brak kontaktu z firmą

Zostaw opinię o "GOSTAR" Dorota Mołda -Gostek - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GOSTAR" Dorota Mołda -Gostek