Usługi Ogólnobudowlane "STALBET" Jerzy Prejs

Mława

Opinie o Usługi Ogólnobudowlane "STALBET" Jerzy Prejs

jason

a gdzie miałbym złożyć to cv, gdzieś w jakimś biurze czy na budowie , możesz mi podać jakis adres gdzie mam pojechać , żeby sie u nich zatrudnić

jason

dzieki ale w jakim mieście?

PRAWCOWNIK

Najlepsza praca w jakiej dotych czas byłem i jestem. Szef wyrozumiały. Można zarobić duże pieniądze, które dostajemy do ręki bez problemów. Pozdrawiam

nikodem

Witam.Takiego szefa to trzeba długo szukac.A wszystkim ludziom nigdy jeszcze nikt nie dogodził. Jedni pracują a drudzy obijają się a potem mają problemy i piszą takie bzdury.

Zostaw opinię o Usługi Ogólnobudowlane "STALBET" Jerzy Prejs - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Ogólnobudowlane "STALBET" Jerzy Prejs