Hubark Bau

Nowy sącz

Opinie o Hubark Bau

tokis

Racja, pierwszego stycznia 2015 firma Hubark Bau zawiesiła działalność i nic nie zapowiada, by ją wznowili. Dziwi mnie, że obeszło sie bez komentarzy na forum, bo chyba pracownicy się lekko zdenerwowali.

To ja

Przebranżowili się - produkują świece z taniego wosku, płacą 2 grosze od świeczki.

Nikt

Tej firmy juz nie ma- wyleciala w kosmos ,ludzi zostawili na lodzie.pozdr

odezwij sie

prosze odezwij sie ja mam zamiar tam jechac[usunięte przez moderatora] tzn moj maz i nie chce zeby trafił na mine

Anonim

Umowy do świat, a potem radź sobie chłopie sam. ( usunięte przez administratora ) , że się robić nie chce.....

Zostaw opinię o Hubark Bau - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hubark Bau