Częstochowa

Opinie o PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna - Częstochowa

były pracownik

Ta firma to totalne dno!!! Połowa osób zatrudniona bez rejestracji - mieszkańcy okolicznych wiosek na Krusie, reszta zatrudniona na minimalne umowy. Szefostwo to faszyści bez skrupułów, dla kórych liczy sie tylko i wyłącznie ich zarobek. Scjalka w tym zakładzie to fikcja, urlopy z resztą też - 5 dni w okresie letnim i przerwa miedzy świetami a nowym rokiem, jak idziesz na urlop potracają ci wypłatę Nikt nie podpisuje kart urlopowych. Cały grudzień na urlopie bezpłatnym - jak nie podpiszesz to cię zwolnią. czesto ludzi wysyłają na bezrobotne, każą im sie rejestrować UP i pracować dalej. Ta firmą powinien sie zając urzad skarbowy i sąd pracy, bo ta firma to (usunięte przez administratora). Opinia (usunięte przez administratora)o tej firmie to jakas totalna fikcja, chyba tam nigdy nie pracował albo napisal ją sam właściciel.

Zostaw opinię o PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna - Częstochowa - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Adamex A. Kasprzyk Z. Karoń E. Kasprzyk, J. Karoń Spółka Jawna - Częstochowa