COCO ART

Świerklany

Opinie o COCO ART

bp

Praca w galerii sztuki to jedno z najgorszych doswiadczen mojego zycia. Pani wlascicielka potrafila stworzyc piekne miejsce, ktore funkcjonuje wspaniale, ale jedynie, gdy nie ma jej na horyzoncie. mobbing- liczne wyzwiska pracownikow od &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; oraz "kretynow, liczne awantury i krzyki po kilka godzin dziennie przy klientach, ponizanie pracownikow przy innych osobach (w tym znajomych wlascicielki) wlascicielka potrafiaca rzucac pieniedzmi w pracownikow i przuchodzaca pod wplywem alkoholu do pracy brak legalnosci zatrudnienia- umowy trzeba pisac sobie samemu, jesli chce sie takowa w ogole zobaczyc na oczy dni probne bezplatne!!! JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE!!! brak jakichkolwiek zasad, w sumie nic dziwnego skoro co sekunde ktos nie wytrzymuje tej atmosfery i sie zwalnia z pracy

Zostaw opinię o COCO ART - Świerklany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COCO ART