Opinie o Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution w Kraków

roki Nowy wpis

Bo i nie szukają chyba nikogo w tej chwili w PASie

;] Nowy wpis

Widze, iż niektorzy porywają się na coś czego nie są w stanie osiągnąć. Chcąc pracować w finansach trzeba mieć o tym pojęcie, a także rozeznanie w rynku. Praktycznie we wszystkich mniejszych firmach preferowana jest umowa o współprace oparta na działalności gospodarczej, więc nie wiem po co te komentarze na ten temat... Oczywiście są również takie osoby, które dostają umowe o prace, ale chyba tylko najlepsi, ja osobiście wole działalność gospodarczą daje mi to o wiele wiekszą swobodę i wiem na co pracuje i po co. A że niektorzy nastawieni są na ciepła posadke,umowa o prace, praca w godzinach od 9-16 do tego najwyższe możliwe zarobki i najważniejsze to nie przepracować się osobom tak myslącym życze powodzenia w dalszym życiu i ewentualnie prace na 1/3 etatu w Auchan na kasie ;) Mój komentarz do dwóch pierwszych wypowiedzi: brak rozeznania, nastawienie na "nieróbstwo". Oczywiście możecie zgłosić się do Open Finanse/Expander/Finamo bądz do innej firmy, ale nie zapominajmy o wymaganiach tam stawianych tj. Wykształcenie wyższe kierunkowe/doświadczenie w obsłudze klienta oraz finansach tam może przyjdzie do Was klient, ale w wiekszości trzeba szukać go samodzielnie. Apropo akwizycji, to jest akurat dobry temat, doradca który stosuje taki sposób sprzedaży niech sam odejdzie z firmy, ewentualnie w niedługim czasie powinien zostać zwolniony. To jest dobry sposób na zarobienie bardzo dużych pieniędzy, aczkolwiek nie na dłuższa mete. I nie służy to budowaniu marki firmy w ktorej sie pracuje, bo słowo doradca znaczy doradca, a nie akwizytor, jak ktoś chce być akwizytorem to niech wyjdzie z "wibratorami" na ulice. Wytrwałych i rządnych sukcesów zachęcam do pracy w tej branży bo naprawde można się w niej spełniać pod każdym względem. Pozdrawiam doradca

anka Nowy wpis

Tzn na jakiej zasadzie masz ta umowe? Na umowie o prace musialbys codziennie pracowac od 9 do 16 a chyba tam to by niejest mozliwe.

waw

może się nie sprawdziliście, ja mam umowę :) a co do rotacji, mają zostać najlepsi, ci co sobie radzą

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution - Kraków

Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution