FH MALWINA

Kutno

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o FH MALWINA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FH MALWINA

ktoś

Pewnie, że ceny sa całkiem niezłe, ale wiadomo czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź

wiktoria 70

zatrudnienie na pół etatu jednak praca ośmiogodzinna zero wyjść, przerwy brak chcesz zapalić,zjeść,napić się wszystko w między czasie gdy nie ma klienta, osoby zatrudnione na stałe pracują w dni ustawowo wolne np. 11 listopad ale wszystko zgodnie z prawem .W tym sklepie potrzebują ludzi tępych, ślepo podporządkowanych,czyli najlepiej ze wsi, bo oni są robotni bo mają dwa etaty to im zależy.Robią niby wszystko legalnie tylko dlaczego dają umowę na pół etatu a każą się wykazać na cały etat i zatrudniają bezprawnie swoich pracowników w dzień ustawowo wolny DOŚĆ SAMOWOLI I BEZPRAWIA NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TYM SKLEPIE TO OBÓZ KONCENTRACYJNY TAM PRAWO PRACY NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kociaczek

CO ZA DURNOTA!!! Jak się nygusom robić nie chce to wydziwiają, że pracodawca nie dobry!!! Ile jest tam pracowników, którzy pracują kilka lat i nie narzekają. Ja osobiście polecam, o żadną wypłatę nie trzeba się prosić,miła atmosfera i mili ludzie którzy tam pracują! A poza tym jak w każdej pracy za obijanie się kto zapłaci, chyba tylko dureń!!!

anonim

NIE POLECAM,PRACOWNICY ZMIENIANI SA DOSLOWNIE CO TYDZIEN,DWA.ATMOSFERA STRACHU ORAZ PONIZANIA.WYPLATA-TRZEBA SIE O NIA PROSIC!MAJA LUDZI ZA NIC.NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o FH MALWINA - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FH MALWINA