Rossmann

Biała Podlaska

Opinie o Rossmann

hajnka

najlepiej zaaplikować przez stronę tam gdzie mają zakładkę kariera bodajże i szukać pracy w swojej okolicy, na rossmanna jednego raczej nie przypada dużo pracowników ale zawsze warto próbować :) możesz też złożyć cv bezpośrednio w punkcie u kierownika np.

malwa4455

Witam. Chciałabym się zapytać czy wie ktoś jak dostać pracę w Rossmanie? Co najlepiej byłoby zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

a ile zarabia kierownik sklepu?z gory dziekuje za informacje

Słowa kojarzące się z Rossmann (np:.praca wakacyjna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .niedostateczne.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 1000 Najbardziej podobało mi się w Rossmann:praca z ludźmi każdego dnia Najbardziej nie podobało mi się w Rossmann:brak miozliwosci rozwoju

kowalski

Witam wszystkich pokrzywdzonych przez MTG ja osobiscie napisalem podejrzewam ze trzeba pisac pojedynczo dlatego ze sie nie znamy wszyscy i to jest ta trudnosc. Osobiscie kontaktowalem sie z PIP w Bydgoszczy i tak mi powiedziano ze trzeba zlozyc pisemna skarge i to jest podstawa do wszczecia kontroli jak napisza wszyscy to juz bedzie sprawa uwazam bardzo naglosniona i wtedy cos wskuramy.Pozdrawiam i zycze powodzenia w zalatwienu sprawy. Jeszcze podam adres na ktory trzeba pisac Panstwowa Inspekcja Pracy 85-012 Bydgoszcz ul. Plac Piastowski 4a

przygotujcie sie na prace po godzinach, płaca oczywiście za nadgodziny nie martwcie się - tylko że mało. Stawki niskie. Dużo wymagań. Ale zawsze warto spróbowac czegoś nowego

Zostaw opinię o Rossmann - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann