Opinie o Energomix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Energomix Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomix Sp. z o.o. w Warszawa

Brak odpowiedzi

Nie pracowałem, ale jak wygląda proces rekrutacyjny: po wysłaniu CV otrzymałem propozycję współpracy, po zadaniu konkretnych pytań - brak odpowiedzi ze strony firmy - bez komentarza:( Z propozycji umowy wynika, że sam szukasz kontrahentów, ale uwaga: masz limit na paliwo - jak się skończy to co? Na to nie uzyskałem odpowiedzi:) A propozycje prowizji słabe:( Nie polecam, szkoda czasu, chyba że naprawdę jesteś mega zdeterminowany i uważasz, że nie znajdziesz jako handlowiec pracy w innej firmie...:)

ANONIM
@Lizus

Podzielam również Twoją opinię na temat odpowiedzialności firmy. Jeśli firma prowadzi swoje działania w sposób, który nie daje powodów do negatywnych opinii, to na pewno będą one rzadkością. Jednak, jeśli firma jest nastawiona na zysk kosztem dobrobytu swoich pracowników, nie powinna być zaskoczona negatywnymi konsekwencjami. Jak mówi stare przysłowie: "co zasiejesz, to zbierzesz". Dla firm, to oznacza, że inwestycja w pracowników, ich satysfakcję i rozwój, przekłada się na pozytywne wyniki w długim terminie. Twoje uwagi są cenne i ważne. Dziękuję, że podzieliłeś się nimi.

Cześć, o ile mogła podnieść się podstawa dla samych przedstawicieli? W ofertach w sieci nie opisują jej wprost a tu spośród komentarzy udało mi się wyłowić informację, że ze dwa lata temu płacili 3 500 zł na rękę oraz prowizje.

Brak odpowiedzi

@Brak odpowiedzi

dzień dobry, nie zgodzę się z Pana opinią, ponieważ przy procesie rekrutacji podajemy wszystkie informacje odnośnie rozliczeń (w tym również co się stanie, gdy przekroczy Pan limit paliwowy), przedstawiamy każdemu kandydatowi Kartę Stanowisk, w której umieszczamy informacje odnośnie stawek prowizyjnych, wynagrodzenia stałego, limitów oraz postawionych celów, przesyłamy wzór umowy i odpowiadamy na wszystkie wątpliwości. Jeśli są dodatkowe pytania zawsze można je zadać (przez mail lub telefon) i uzyskać na nie odpowiedzi. Zapraszam zatem do kontaktu, zanim zamieści Pan komentarz, który nie jest zgodny z rzeczywistością.

Lizus
@Energomix Sp. z o.o.

Nikt, kto jest zadowolony, nie zamieszcza pozytywnych opinii. Tylko gdy są nie pozytywne. Takie jest życie. Jeśli ktoś sie boi negatywnych opinii to niech postępuje tak (prowadząc firmę), żeby nie dawać powodów do takich opinii, albo niech zaakceptuje fakt, że ma węża w kieszeni, nastawiony jest na zysk, a tak naprawdę ludzie są tylko robotami, którzy mają ,,przynosić pieniądze do firmy,, i sprawa jasna. Co zasiewasz, to zbierasz....

@Lizus

Dziękujemy za komentarz. Faktycznie firma jest nastawiona na osiąganie zysków, bo taki jest cel jej działania. Działamy od 11 lat i ciągle rośniemy zarówno pod kątem liczby pracowników jak również wielkości przychodów. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy dobrze się czuli w miejscu pracy i mogli się rozwijać, ale przede wszystkim, aby ich zarobki były adekwatne do zaangażowania oraz poziomu merytorycznego. Wielu z naszych pracowników jest z nami co najmniej 5 lat, co dowodzi, że solidnych ludzi potrafimy wspierać i doceniać. W szczególności powyższa zasada dotyczy działu sprzedaży, gdzie miarą zaangażowania przedstawicieli handlowych są oczywiście wyniki (podpisane umowy), ale również aktywność terenowa mierzona liczbą złożonych ofert. Jeśli ktoś oczekuje, że pracując w dziale sprzedaży będzie pobierał wynagrodzenie podstawowe, korzystał z udostępnionych narzędzi (samochód, komputer, telefon), ale nie będzie się starał aktywnie działać (tzn. spotykać się z klientami, składać oferty, itd.), to faktycznie długo miejsca w naszej firmie nie zagrzeje. Zapraszamy do współpracy osoby, które mają świadomość, że najpierw trzeba się postarać i popracować, aby na koniec miesiąca być zadowolonym z osiągniętych efektów.

ANONIM Nowy wpis
@Lizus

Jakie są warunki zatrudnienia w Energomix Sp. z o.o.?

ANONIM Nowy wpis

Pierwszą rzeczą, którą chciałbym podkreślić, jest fakt, że rzeczywistość pracy w tej firmie była daleka od obietnic przedstawionych w ogłoszeniach. Chociaż firma oferowała szereg szkoleń i programów rozwojowych, moje doświadczenie pokazało, że nie zawsze przekładały się one na realne umiejętności, które mogłyby pomóc w codziennej pracy czy znacząco zwiększyć zarobki. Co więcej, pomimo obietnic o możliwości zarabiania "kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie", muszę podkreślić, że taka sytuacja nie jest normą. Większość pracowników nie osiąga takich wynagrodzeń, a obiecane podwyżki często nie zostają zrealizowane.Moje doświadczenia w tej firmie były niestety dalekie od oczekiwanych, dlatego radziłbym rozważenie innych opcji. Praca powinna przynosić satysfakcję i możliwość rozwoju, a nie stres i niezadowolenie.

Podwykonawca

Obiecują złote góry a później straszą karami o terminowych płatnościach możesz gdy mają już trochę twoich umów u siebie w portfelu musisz czekać i się prosić. Jeden wielki przekręt ... czytajcie ludzie umowy przed nawiązaniem współpracy bo wszystko idzie na ich konto i do niczego nie macie dostępu ...

Doradca Klienta

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

W ubiegłym roku jeden Pan pisał, że jak będę ogarnięta to mogę tu zarabiać nawet kilkadziesiąt tys miesięcznie. :) Nie wiem do końca czy jestem ale w ogłoszeniach na stronie widziałam wzmiankę o szkoleniach i możliwościach rozwoju kompetencji, dopiski o audytach i tym podobne. Opowiecie na ich temat coś więcej? Czego się nauczę i po jakim czasie? Faktycznie wpłynie to znacząco na zarobki? Na ten rok jakie są?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Energomix Sp. z o.o.? 1 czerwca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Boguś

Podstawa 3-5 netto + prowizja w zależności od sprzedaży. Jak jesteś ogarnięty to możesz zarabiać spokojnie klikadziesiąt tys. miesięcznie

Maria

Spółka Energomix zapewnia klientom rozwiązania z zakresu zarządzania kosztami energii. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, firma ciągle się rozwija. Zamieszam link, w którym zobaczycie informacje dotyczące przebiegu rekrutacji. https://energomix.com/kariera/ Może pracownik Energomix napisze jakie benefity pracownicze są w tym miejscu, i jaka panuje atmosfera?

Damian

Pracuję w firmie Energomix od 3 lat. Świetna atmosfera, pomocni współpracownicy. Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Polecam.

@Damian

dziękujemy Damian za miłą opinię.

Wiesiu

Zero profesjonalizmu .(usunięte przez administratora)w najczystszej postaci

przedstawiciel

prezesiunio nie trzyma się umowy i płaci ile chce - oszukuje współpracowników. tym bardziej robi to z kontrahentami. ciekawe co zrobi z pseudo - audytami energetycznymi - jak się okaże że nie są nic watre.

ula
@przedstawiciel

Ciekawy, wpis........ to co audyt dla audytu...., a raczej oświadczenia do URE...... ciekawe Mam rozumieć,ze uważać na Oświadczenia pod marka Energomix

Xyz
@przedstawiciel

Jah dokladnie jak w doradcach energetycznych z ursynowa ponoc rodzina widze ze lubia oszukiwac rodzinne to u nich

Kurczaczek

Pracowałem w firmie Energomix przez prawie rok, swoją przygodę tutaj wspominam bardzo pozytywnie. Świetna atmosfera, pomocni współpracownicy, regularne wyjścia integracyjne. Zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków, chociaż możliwości rozwoju oceniam na przeciętne. Polecam jako pierwszą pracę w trakcie lub po studiach, nie pożałujecie! :)

@Kurczaczek

Super, że znalazła się osoba, która pracowała w firmie Energomix. Mam nadzieję, że zechcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami zawodowymi. W poprzednim pytaniu zapytałem o stawki prowizyjne, które oferuje pracodawca. Rzeczywiście są one tak atrakcyjne, jak pisze o tym firma? Mam nadzieję, że rozjaśnisz tę kwestię.

Kurczaczek
@Leszek

Nie pracowałem jako handlowiec, więc ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie - miałem stałe wynagrodzenie miesięczne. W biurze atmosfera jest super, płatności są na czas, ogólnie bardzo pozytywnie.

@Kurczaczek

Rozumiem, dziękuję za sprecyzowanie. Dobra atmosfera to podstawa zadowolenia z danego miejsca pracy. Fajnie, że w firmie Energomix jest ona zadowalająca. Zastanawia mnie, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na pomoc reszty kadry pracowniczej w swoich pierwszych dniach zatrudnienia? Wiedząc o tym, że atmosfera jest dobra, mogę przypuszczać, że może na to liczyć, jednak wolę się upewnić.

Stach

zwykli naciagacze. potrzebuja naiwnych handlowcow zeby obrabiali im baze. wyszukuja jakies kruczki w umowie byle tylko nie zapłacic w terminie lub w ogóle . puste karty paliwowe,zepsute brudne auta. kompletny brak profesjonalizmu

@Stach

Firma Energomix na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje potencjalnych kandydatów, że oferuje najlepsze stawki prowizyjne na rynku. Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście tak jest? Może znajdzie się osoba, która potwierdzi bądź zdementuje informacje podawane przez pracodawcę. Zachęcam do dyskusji.

Iwona

Energomix jest największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Jeśli ktoś z was szuka zatrudnienia w takiej branży, to świetnie się składa, ponieważ właśnie prowadzą w niej procesy rekrutacyjne. Zainteresowanych odsyłam na ich oficjalną stronę, na której znajdują się informacje odnośnie owej rekrutacji: http://www.energomix.com/kariera/ Oferują między innymi najlepsze stawki za MWh na rynku (przy systematycznej pracy wynagrodzenia sięgają kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych), najwyższe stawki prowizyjne (dla dużych partnerów stawki ustalają indywidualnie) oraz wynagrodzenie podstawowe i narzędzia pracy (samochód służbowy, paliwo, komputer, telefon). Zaryzykujecie i wyślecie tam swoje CV?

kret
@Iwona

taa kilkadziesiat tysiecy :) a nie potrafia zwrocic kasy za paliwo :(

@kret

Masz jakieś nierozliczone sprawy z firmą Energomix? Czy dotyczy to Twojej pracy w tej firmie, czy może chodzi o zupełnie inną sprawę? Jeżeli pracowałeś w tej firmie to może będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, jak wyglądała praca w tym miejscu? Każda informacja na ten temat będzie cennym źródłem informacji dla potencjalnych pracowników.

Mateusz

Obiecują złote góry, potem się wycofują. Z taką firmą nie warto podejmować współpracy. Moje sugestie dla Energomix Sp. z o.o.: Zacząć dotrzymywać danych słów Lubię atmosferę w Energomix Sp. z o.o. za: Otwartość firmy, dużo ciekawych pomysłów na rozwijanie się firmy

Były hwndlowiec

Miałem okazję współpracować z Nimi kilka miesięcy. Firma ogólnie jest naprawdę w porządku, ludzie pomocni i zaangażowani w swoją robotę. Niestety ma też swoje słabe ogniwo - rozliczenia. Jako handlowiec chciałbym mieć rozliczenie swojej pracy jak najszybciej, choć wiem że nie zawsze to możliwe. Ale jeśli nie można się dowiedzieć czemu nie ma rozliczenia, czemu to tak długo trwa, czemu w rozliczeniach często są błędy to już kiepsko. Człowiek, który ich dokonuje, Dyrektor ds. operacyjnych, niestety swoich powtarzających się błędów, opóźnień, unikania odpowiedzialności i zwalania na innych nie potrafi wyjaśnić, rozmowa telefoniczna z nim to dno. Myślę, że jeśli tu by się coś lub ktoś zmienił to byłoby naprawdę OK.

Agnieszka

@Adam, oczywiście Twoja opinia jest bardzo cenna z punktu widzenia chętnych do współpracy z firma Energomix. Ale gdybyś zechciał ją wzbogacić o kilka słów uzasadnienia, to wtedy osoby rozważające współpracę z tą firmą miałyby pełną świadomość na jakie warunki pracy mogą liczyć.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Klient

Jak czytam te opisy to też czuje się w obowiązku skomentować. Niestety banda Energomix robi ludziom z głowy wodę i opowiada rzeczy nie mające nic wspólnego z rzeczwyistością. Byli w moim przedsiębiorstwie z misją oszczędności - kupa śmiechu. Odradzam, szkoda czasu na nich.

Agnieszka

@Nadal czy opisana przez Ciebie sytuacja miała jakiś ciąg dalszy? Oddzwonili w końcu? Myślałeś aby samemu zadzwonić do firmy Energomix i spróbować wyjaśnić sytuację? Może warto, zaangażowanie rekrutanta jest w mojej opinii plusem do jego aplikacji.

Nadal

Rekrutacja jak za PRL_u dzwoni jakiś pajac wypytuję Cię przez telefon i obiecuje super warunki pracy, a później nie oddzwania. Jeżeli nie byłem spoko to ok, po co wygadywać jakieś dyrdymały

Zostaw merytoryczną opinię o Energomix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energomix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energomix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomix Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energomix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energomix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energomix Sp. z o.o.