Concepta Schweisstechnik GmbH

Dortmund

Opinie o Concepta Schweisstechnik GmbH

stoma

oni może ludzi z Polski werbowali, ale raczej działają w Dortmundzie

juka

argo daj sobie spokój z tą firmą to banda (usunięte przez administratora) a jej szef to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pieniądze czekasz , a w końcu cię zwolnią i nie wypłacą pieniędzy . Na telefony i maile nawet nie raczą odpowiedzieć.

juka

Poważnym problemem jest nie wypłacanie wszystkich pieniędzy ludziom przez tą firmę i zero odzewu na ponaglenia i dopominanie się , jednym słowem banda .

ben

Koledzy naprawdę tak żle jest w tej firmie Jak wyglądają umowy z ich strony słyszałem że mają robotę w Rotterdamie ile płacom spawaczom za godzinę może ktoś pracuje u nich czy naprawdę warto jechać od nich czy nie.

Ja

Zgadza się to wszystko prawda , tak traktują Polaków , nic jak omijac tą Firmę .

mario

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia za m-c czerwiec 2010 roku !!!!!!!!!!! po za tym nie zapłacili mi za miesiąc październik i listopad 2010 roku !!!!!!!!!!!! Zero odgłosu na moje monity i wezwania do zapłaty za moją pracę teraz sprawe skierowałem na drogę sądową.Przepracowałem 406 godzin za fri na dzień dzisiejszy. Oczywiście nie jestem osamotniony moich kilku kolegów zostało w ten sam sposób potraktowanych przez firmę Concepte z Dortmunda.Uważajcie na tą firmę i osobę która ją prowadzi a także osoby kierujące budowami to wszyscy k(usunięte przez administratora)

mario

tak tak to firma krzak

To banda zwykła jest i tyle , jakaś firma krzak założono przez inną firmę niemiecką do stworzenia o(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Concepta Schweisstechnik GmbH - Dortmund

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concepta Schweisstechnik GmbH